Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Zmiany w organizacji ruchu związane z Dniem Wszystkich Świętych w powiecie Kędzierzyńsko-Kozielski.

Zmiana organizacji ruchu cmentarz „Kuźniczka”

Zmiany w organizacji ruchu związane z Dniem Wszystkich Świętych w powiecie Kędzierzyńsko-Kozielski.

Zmiana organizacji ruchu cmentarz „Kuźniczka”

W tym roku przy cmentarzu „Kuźniczka” na ul. Gajowej kierowcy będą wpuszczani przez służby porządkowe znajdujące się na skrzyżowaniu ul. Spokojnej z ul. Gajową na parking przy cmentarzu, pod warunkiem że będą tam wolne miejsca. Jeżeli będzie on zajęty, kierowcy będą musieli parkować na pobliskich uliczkach zgodnie z obowiązującymi tam znakami.

Z uwagi na dojazd do nowego parkingu, ruch samochodów na ul. Gajowej przy cmentarzu będzie dużo większy, niż w latach ubiegłych. Dlatego też apelujemy do pieszych o korzystanie z chodnika i zwiększenie ostrożności.

Na Al. Spokojnej za skrzyżowaniem z ul. Ogrodową zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy (w kierunku ul. Gajowej). Parkowanie pojazdów na Al. Spokojnej i ul. Gajowej dozwolone będzie wyłącznie po lewej stronie jezdni.

Dojazd pod bramę cmentarza „Kuźnicza” dozwolony będzie tylko dla autobusów MZK oraz pojazdów przewożących osoby mające znaczne trudności w samodzielnym poruszaniu.

Zmiana organizacji ruchu cmentarz „Koźle”

W rejonie cmentarza „Koźle” zabronione będzie parkowanie po obu stronach ulicy Raciborskiej od mostku w kierunku miejscowości Kobylice. Wyjątek będzie stanowił odcinek ulicy Raciborskiej od skrzyżowania z Głubczycką do ul. Wiklinowej, gdzie parkowanie pojazdów będzie dozwolone wyłącznie po prawej stronie jezdni. Dojazd do cmentarza będzie możliwy tylko ul. Cmentarną. Zarówno na ul. Cmentarnej, jak też uliczce znajdującej się za główną bramą cmentarza zostanie wprowadzony ruchu jednokierunkowy.

Możliwość parkowania pojazdów na ul. Cmentarnej dozwolone będzie tylko na istniejącym parkingu przy cmentarzu i parkingu wzdłuż płotu.

Źródło KPP w Kędzierzynie Koźlu

427
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Blisko 80 gramów amfetaminy zabezpieczyli policjanci z Brzegu. Do sprawy zatrzymali 33-letniego kierowcę audi.

Z ostatniej chwili

W nocy na rondzie obok Makro na obwodnicy Opola ciężarówka przewożąca cement przewróciła się na bok.

Z ostatniej chwili

W czwartek 1 grudnia o godzinie 19:05 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK46 na trasie Opole-Niemodlin w miejscowości

Wiadomości

Dla każdego z nas pierwsze tygodnie grudnia to czas przedświątecznych przygotowań, szukania dobrych okazji i robienia prezentów bliskim.