Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Zmiany w organizacji ruchu związane z Dniem Wszystkich Świętych w Nysie.

W okresie od 29.10.2021 r. od godz. 9:00 do 2.11.2021 r. do godz. 9:00, na drogach Nysy zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.

Zmiany w organizacji ruchu związane z Dniem Wszystkich Świętych w Nysie.

W okresie od 29.10.2021 r. od godz. 9:00 do 2.11.2021 r. do godz. 9:00, na drogach Nysy zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.

Zmiany w organizacji ruchu przy Cmentarzu Komunalnym (ul. Mieczysława I ):

Na ul. Saperskiej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowego (w kierunku do jeziora) oraz „strefa zamieszkania”. Parkowanie na tej ulicy będzie możliwe tylko w wyznaczonych miejscach, prędkość maksymalna wynosić będzie 20 km/h, przypominamy także o obowiązku ustąpienia pierwszeństwa pieszym w wyznaczonej strefie. Jednokierunkowa będzie również ul. Głowackiego.

Na ulicy Mieczysława I i Ujejskiego obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 40 km.h. Po lewej stronie ul. Mieczysława I jadąc w kier. Otmuchowa będzie obowiązywał całkowity zakaz zatrzymywania, po prawej stronie „ zakaz postoju”.

Parkowanie na ul. Obrońców Tobruku będzie możliwe od budynku PWSZ do Wieży Ciśnień z możliwością zawrócenia w jej rejonie. Zostanie tam wprowadzona strefa zamieszkania- parkowanie tylko w wyznaczonych miejscach, prędkość ograniczona do 20 km/h , pierwszeństwo przed pojazdem mają piesi!

Na ul. Eichendorfa obowiązywać będzie całkowity zakaz zatrzymywania po obu stronach drogi.

Zmiany organizacji w ruchu przy cmentarzu na ul. Złotogłowickiej

Jak co roku będzie można parkować samochody w miejscach wyznaczonych przez zarządcę drogi (tereny zielone). Po prawej stronie jadąc od miasta obowiązywał będzie całkowity zakaz zatrzymywania, po lewej „zakaz zatrzymywania” – nie dot. chodnika. Wprowadzone zostanie również ograniczenie prędkości do 40 km/h.

Zmiany organizacji w ruchu przy cmentarzu na ul. Szczecińskiej:

Na ul. Baligrodzkiej (od ul. Krawieckiej do Czarnieckiego) wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy (na Hajduki Nyskie), na tej ulicy będzie możliwość parkowania samochodów po prawej stronie, ruch jednokierunkowy wprowadzony zostanie także na ul. Szczecińskiej. Parkowanie będzie możliwe od ul. Ściegiennego do parkingu przy cmentarzu po lewej stronie jezdni.

Dodatkowo w niektórych miejscach, a szczególnie przy Cmentarzu Komunalnym przy ul. Mieczysława I wprowadzone zostaną znaki w postaci tabliczek „T-24” (holownik) umieszczone pod znakiem „zakaz zatrzymywania”. Każdy kto nie zastosuje się do znaków może liczyć się z tym, że jego pojazd zostanie odholowany na parking strzeżony na jego koszt.

W związku z przewidywanym dużym natężeniem ruchu kierujących i pieszych w tym okresie, apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie cmentarzy. Stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy, znaków i sygnałów drogowych.

Przypominamy również o ograniczeniach w ruchu pojazdów ciężarowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton (z wyłączeniem autobusów oraz niektórych innych pojazdów ze względu na rodzaj wykonywanego przewozu), w następujących terminach:

  • 31.10.2019 od godziny 18:00 do godziny 22:00;
  • 01.11.2019 od godziny 8:00 do godziny 22:00.
  • Źródło KPP w Nysie

460
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Blisko 80 gramów amfetaminy zabezpieczyli policjanci z Brzegu. Do sprawy zatrzymali 33-letniego kierowcę audi.

Z ostatniej chwili

W nocy na rondzie obok Makro na obwodnicy Opola ciężarówka przewożąca cement przewróciła się na bok.

Z ostatniej chwili

W czwartek 1 grudnia o godzinie 19:05 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK46 na trasie Opole-Niemodlin w miejscowości

Wiadomości

Dla każdego z nas pierwsze tygodnie grudnia to czas przedświątecznych przygotowań, szukania dobrych okazji i robienia prezentów bliskim.