Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Zmiany na stanowiskach komendantów w komisariacie przy ul Chabrów, w Ozimku i Dobrzeniu.

Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski powierzył obowiązki nowym komendantom i zastępcom w jednostkach Policji

Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski powierzył obowiązki nowym komendantom i zastępcom w jednostkach Policji podległych komendzie miejskiej.

Zmiany na stanowiskach komendantów dotyczą między innymi Komisariatu II Policji w Opolu. W związku z odejściem na uposażenie emerytalne dotychczasowego komendanta, powierzenie obowiązków na tym stanowisku otrzymał podinsp. Jan Pajączek (dotychczasowy zastępca komendanta komisariatu). Natomiast Zastępcą Komendanta Komisariatu II Policji w Opolu został kom. Mieczysław Luty.

Komisariat Policji w Ozimku także ma nowego komendanta. Realizację zadań wynikających z pełnienia obowiązków na tym stanowisku, komendant miejski powierzył asp. sztab. Mirosławowi Marciniakowi. Funkcjonariusz ten jest dobrze znany lokalnej społeczności, ponieważ dotychczas pełnił służbę na stanowisku kierownika dzielnicowych.

W Komisariacie Policji w Dobrzeniu zastępcą komendanta z dniem 1 luty br. został podkom. Waldemar Szyporta. Funkcjonariusz ten od ponad 20-lat związany jest z jednostką Policji w Dobrzeniu. Przez 16 lat służbę pełnił na stanowisku dzielnicowego, potem kierownika rewiru dzielnicowych. Ostatnie lata realizował zadania wynikające z jednoosobowego stanowiska Specjalisty ds. Prewencji.

Awansowanych funkcjonariuszom gratulujemy i życzymy wytrwałości i satysfakcji w realizacji powierzonych ich zadań.

Źródło KMP w Opolu

2358
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

Już w najbliższy weekend opolski Toropol będzie gościł uczestników Mistrzostw Polski Amatorów w hokeju na lodzie.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.