Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w Krapkowicach.

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych, wielu z nas wybierze się na cmentarz, żeby

Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w Krapkowicach.

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych, wielu z nas wybierze się na cmentarz, żeby odwiedzić groby bliskich. Nie zapominajmy jednak o swoim bezpieczeństwie i o zmianach w organizacji ruchu drogowego w rejonie cmentarzy. Krapkowiccy policjanci przypominają – nie jeździjmy na pamięć. Pamiętajmy także o odblaskach, dzięki nim, będziemy widoczni na drodze.

Działania związane ze zmienioną organizacją ruchu drogowego, policjanci będą wykonywać wspólnie ze strażnikami miejskimi. Praca służb będzie zmierzała do zapewnienia płynności i bezpieczeństwa ruchu w rejonie cmentarzy, na drogach dojazdowych i głównych ciągach komunikacyjnych.

Dodatkowy nadzór nad ruchem będzie odbywał się w szczególności w rejonie ulicy Prudnickiej i 3-go Maja w Krapkowicach, rejonie ulicy Chrobrego i Kozielskiej w Zdzieszowicach oraz w Straduni i Strzeleczkach, w rejonie cmentarzy, które są usytuowane przy drogach krajowych i wojewódzkich. Natomiast zmienionej organizacji ruchu możemy się spodziewać w następujących miejscach:

Cmentarz w Krapkowicach przy ul. Staszica:

  • ulica Staszica od skrzyżowania z Prudnicką do skrzyżowania z ulicą Kołłątaja, po obu stronach drogi zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się (B-36),
  • ulica Krasińskiego od skrzyżowania z ulicą Konopnickiej – do skrzyżowania z ulicą Staszica zostanie wprowadzony zakaz postoju (B-35).

Cmentarz w Krapkowicach przy ul. Mickiewicza:

  • ulica Mickiewicza od skrzyżowania z ulicą 3Maja – do ulicy Ligonia zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy (D-3) oraz zakaz zatrzymywania się (B-36)
  • ulica Mickiewicza od skrzyżowania z ulicą 3Maja – w kierunku ulicy Piastowskiej zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się po prawej stronie (B-36), a po lewej stronie zakaz postoju (B-35).

Cmentarz w Zdzieszowicach przy ul. Kozielskiej:

  • od skrzyżowania z ulicą Kozielską i Solownia w kierunku ul. Odrzańskiej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy (D-3)
  • Zródło KPP w Krapkowicach

503
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Blisko 80 gramów amfetaminy zabezpieczyli policjanci z Brzegu. Do sprawy zatrzymali 33-letniego kierowcę audi.

Z ostatniej chwili

W nocy na rondzie obok Makro na obwodnicy Opola ciężarówka przewożąca cement przewróciła się na bok.

Z ostatniej chwili

W czwartek 1 grudnia o godzinie 19:05 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK46 na trasie Opole-Niemodlin w miejscowości

Wiadomości

Dla każdego z nas pierwsze tygodnie grudnia to czas przedświątecznych przygotowań, szukania dobrych okazji i robienia prezentów bliskim.