Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Złodzieje wysadzili bankomat. Kasa znikła.

Do zuchwałej kradzieży doszło dzisiaj (29.12), około godz. 3:00 w Skarbimierzu-Osiedle.

Do zuchwałej kradzieży doszło dzisiaj (29.12), około godz. 3:00 w Skarbimierzu-Osiedle. Nieznani dotąd sprawcy, prawdopodobnie przy użyciu materiałów wybuchowych, okradli wolnostojący bankomat.
Urządzenie było zainstalowane tuż przy wejściu do jednego z marketów w Skarbmierzu-Osiedle przy ul. Dębowej. Na razie nie wiadomo ile pieniędzy znajdowało się wewnątrz bankomatu.
– Do napadu doszło około godziny 3.00. Na miejsce natychmiast pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Teraz ustalamy świadków. Rolą kryminalnych jest obecnie ustalenie sprawców tego włamania – informuje mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.
Policja nie zdradza szczegółów sprawy zasłaniając się dobrem prowadzonego śledztwa. Z nieoficjalnych informacji wynika, że na wielu drogach Opolszczyzny ustawione zostały posterunki kontrolne.
Dodajmy, że do podobnych kradzieży dochodziło już wielokrotnie w całej Polsce. Kilka dni temu bankomaty zostały wysadzone w Międzychodzie, Witnicy, czy Kwilczu.
Źródło i Foto: www.brzeg24.pl

12917
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Mundurowi z Krapkowic, już dwa dni po otrzymania zawiadomienia zatrzymali podejrzewanych o kradzież z włamaniem.

Wiadomości

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu zatrzymali 3 podejrzanych o oszustwa metodą ,,na policjanta”.

Wiadomości

Ferie zimowe w naszym województwie już się rozpoczęły. Wiele osób wyjeżdża w tym czasie, aby odwiedzić najbliższych lub aktywnie spędzić ten

Z ostatniej chwili

Dwaj mieszkańcy Gminy Kolonowskie kradli mienie na terenie powiatu strzeleckiego. Na swoim koncie mieli również oszustwo przy sprzedaży opału.