Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zgłaszający zabrał kluczyki kierującemu 26-latkowi i powiadomił policjantów. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Dużą odpowiedzialnością wykazał się mieszkaniec Brzegu, który uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy.

Dużą odpowiedzialnością wykazał się mieszkaniec Brzegu, który uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. Zgłaszający zabrał kluczyki kierującemu mitsubishi i powiadomił policjantów. Nietrzeźwy 26-latek podczas wyjeżdżania z uszkodził inny pojazd i próbował odjechać. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Kilka dni temu policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zostali skierowani na parking przed jeden z marketów w mieście. Tam miało dojść do zdarzenia z udziałem nietrzeźwego kierowcy.
Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającego. Z jego relacji wynika, że kierowca mitsubishi wyjeżdżając z parkingu, uderzył w inny zaparkowany pojazd. Reakcja świadka był natychmiastowa. Zabrał kierowcy kluczyli, uniemożliwił dalszą jazdę i zaalarmował policjantów.
Badanie pokazało, że 26-letni mieszkaniec miasta był nietrzeźwy. W organizmie miał 1,5 promila alkoholu. Jak oświadczył, przyjechał pół miasta by zrobić zakupy w markecie. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i wydłużenie zakazu prowadzenia pojazdów nawet do 15 lat. KPP w Brzegu Foto Archiwum

1512
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Z ostatniej chwili

32-letnia kierująca chevroletem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, w wyniku czego zderzyła się z prawidłowo jadącym

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.