Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zgłaszający zabrał kluczyki kierującemu 26-latkowi i powiadomił policjantów. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Dużą odpowiedzialnością wykazał się mieszkaniec Brzegu, który uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy.

Dużą odpowiedzialnością wykazał się mieszkaniec Brzegu, który uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. Zgłaszający zabrał kluczyki kierującemu mitsubishi i powiadomił policjantów. Nietrzeźwy 26-latek podczas wyjeżdżania z uszkodził inny pojazd i próbował odjechać. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Kilka dni temu policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zostali skierowani na parking przed jeden z marketów w mieście. Tam miało dojść do zdarzenia z udziałem nietrzeźwego kierowcy.
Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającego. Z jego relacji wynika, że kierowca mitsubishi wyjeżdżając z parkingu, uderzył w inny zaparkowany pojazd. Reakcja świadka był natychmiastowa. Zabrał kierowcy kluczyli, uniemożliwił dalszą jazdę i zaalarmował policjantów.
Badanie pokazało, że 26-letni mieszkaniec miasta był nietrzeźwy. W organizmie miał 1,5 promila alkoholu. Jak oświadczył, przyjechał pół miasta by zrobić zakupy w markecie. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i wydłużenie zakazu prowadzenia pojazdów nawet do 15 lat. KPP w Brzegu Foto Archiwum

1427
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 26 listopada rano w Pisarzowicach w powiecie krapkowickim zderzył bus zderzył się z samochodem ciężarowym.

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada po godzinie 22:00 do służby ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku DK 46 w pobliżu miejscowości Ścibórz.