Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie toyoty z fordem na Zaodrzu.(Zdjęcia&Wideo)

O godzinie 13:45 na ulicy Spychalskiego w Opolu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem

Zderzenie toyoty z fordem na Zaodrzu.(Zdjęcia&Wideo)

O godzinie 13:45 na ulicy Spychalskiego w Opolu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. W zdarzeniu uczestniczyły ford z toyotą, które zderzyły się czołowo na środku skrzyżowania. Na miejscu są dwa radiowozy, oraz karetka pogotowia ratunkowego. Według relacji świadka kierowca forda wyjeżdżając z pobliskiego parkingu wymusił pierwszeństwo skręcając w lewo łamiąc jednocześnie znak nakazu skrętu w prawo i uderzył w toyotę którą podróżowały dwie osoby.
Po opatrzeniu ran jednej z osób podróżujących toyotą wypuszczono ją do domu. Policjanci na miejscu ustalają dokładny przebieg zdarzenia i zdecydują o karze dla sprawcy.

1837
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.

Wiadomości

Namysłowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy z przypadkowego samochodu.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września około godziny 13:45 do dyżurnego z KWP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu z hulajnogą na ,której poruszał