Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie motocyklisty z samochodem ciężarowym na DK39 w Rogalicach. Na miejscu lądował LPR.(Zdjęcia)

Kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, prowadzą akcję ratowniczą na drodze krajowej nr 39

Zderzenie motocyklisty z samochodem ciężarowym na DK39 w Rogalicach. Na miejscu lądował LPR.(Zdjęcia)

Kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, prowadzą akcję ratowniczą na drodze krajowej nr 39 w Rogalicach.

Dzisiaj (27.07), około godz. 15:15 doszło w tym miejscu do zderzenia ciężarówki z jednośladem. Dwie osoby zostały poszkodowane.

„Droga krajowa nr 39 w miejscu wypadku jest zamknięta. Trwa akcja reanimacyjna kierowcy jednośladu. Sytuacja jest dynamiczna, na razie trudno mówić o okolicznościach w jakich doszło do zderzenia” – mówi nam asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.
Policjanci wyznaczyli objazd dla zamkniętego odcinka DK 39. Od strony Namysłowa w kierunku Brzegu prowadzi on przez miejscowości: Żaba, Biestrzykowice, Świerczów i Mąkoszyce. Analogiczna trasa objazdu obowiązuje w drugim kierunku przez: Mąkoszyce, Świerczów, Biestrzykowice i Żabę.

„W wypadku udział brała ciężarówka oraz motocykl, którym podróżował kierowca i pasażerka. Trwa resuscytacja poszkodowanego motocyklisty. Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy JRG z Brzegu oraz OSP z Lubszy i Mąkoszyc. Na miejscu lądował także śmigłowiec LPR. Droga pozostaje zamknięta” – informuje naszą redakcję asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Źródło www.brzeg24.pl Foto Tomasz Sokół

2633
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 3 października o godzinie 16:14 służby ratunkowe dostały wezwanie od operatora nr alarmowego 112 o zderzenie osobówki

Z ostatniej chwili

We wtorek 3 października o godzinie 14:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na Alei Przyjaźni w Opolu.

Z ostatniej chwili

Podczas służby nigdy nie wiadomo, z jakimi zadaniami przyjdzie się nam mierzyć. Policjanci doprowadzali do komendy osobę poszukiwaną

Wiadomości

Blisko 200 gramów narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Brzegu. Zatrzymani do sprawy to 28-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna.