Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie motocyklisty z samochodem ciężarowym na DK39 w Rogalicach. Na miejscu lądował LPR.(Zdjęcia)

Kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, prowadzą akcję ratowniczą na drodze krajowej nr 39

Zderzenie motocyklisty z samochodem ciężarowym na DK39 w Rogalicach. Na miejscu lądował LPR.(Zdjęcia)

Kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, prowadzą akcję ratowniczą na drodze krajowej nr 39 w Rogalicach.

Dzisiaj (27.07), około godz. 15:15 doszło w tym miejscu do zderzenia ciężarówki z jednośladem. Dwie osoby zostały poszkodowane.

„Droga krajowa nr 39 w miejscu wypadku jest zamknięta. Trwa akcja reanimacyjna kierowcy jednośladu. Sytuacja jest dynamiczna, na razie trudno mówić o okolicznościach w jakich doszło do zderzenia” – mówi nam asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.
Policjanci wyznaczyli objazd dla zamkniętego odcinka DK 39. Od strony Namysłowa w kierunku Brzegu prowadzi on przez miejscowości: Żaba, Biestrzykowice, Świerczów i Mąkoszyce. Analogiczna trasa objazdu obowiązuje w drugim kierunku przez: Mąkoszyce, Świerczów, Biestrzykowice i Żabę.

„W wypadku udział brała ciężarówka oraz motocykl, którym podróżował kierowca i pasażerka. Trwa resuscytacja poszkodowanego motocyklisty. Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy JRG z Brzegu oraz OSP z Lubszy i Mąkoszyc. Na miejscu lądował także śmigłowiec LPR. Droga pozostaje zamknięta” – informuje naszą redakcję asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Źródło www.brzeg24.pl Foto Tomasz Sokół

2149
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze Opole 2022 Galeria Foto 101

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.

Wiadomości

Namysłowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy z przypadkowego samochodu.