Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie motocyklisty z autem w miejscowości Kamienna koło Namysłowa. Dwie osoby ranne. Na miejscu lądował LPR

Przed godziną 16:00 na DK 39 pomiędzy Namysłowem, a Kamienną doszło do

Zderzenie motocyklisty z autem w miejscowości Kamienna koło Namysłowa. Dwie osoby ranne. Na miejscu lądował LPR

Przed godziną 16:00 na DK 39 pomiędzy Namysłowem, a Kamienną doszło do wypadku drogowego z udziałem motocykla marki honda z pojazdem osobowym marki Ford. W wyniku zderzenia pojazdów dwie osoby zostały ranne, jest to 36-letni kierowca motocykla i 19-letnia kobieta kierująca fordem. Kierowcę motocykla zabrano śmigłowcem LPR-u, a kobietę opatrzono na miejscu zdarzenia w karetce pogotowia. Kierowcy obu pojazdów są trzeźwi. Droga jest zablokowana przynajmniej do godziny 18:00, a policjanci będący na miejscu wyznaczyli objazd przez miejscowość Łączany. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalają dokładny przebieg wypadku. Informacji udzielił Rzecznik Prasowy Namysłowskiej Komendy Policji, aspirant Paweł Chmielewski.

Kierujący motorem nie miał uprawnień do kierowania !

POMOC DROGOWA SZAJAWA TEL 604 987 692

POMOC DROGOWA NAMYSŁÓW MARCIŃCZAK & SYNOWIE TEL 783 140 761

6652
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze Opole 2022 Galeria Foto 85

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.

Wiadomości

Namysłowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy z przypadkowego samochodu.