Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie mercedesa z motocyklistą. Dwie osoby zabrane do szpitala.(Zdjęcia&Wideo)

Godzina 13:36 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do wypadku na skrzyżowaniu ulic Budowlanych z Kępską w Opolu.

Godzina 13:36 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do wypadku na skrzyżowaniu ulic Budowlanych z Kępską w Opolu. Na miejscu zastano rozbitego mercedesa (kierująca 33-lata) w który uderzył motocykl(kierujący 42-lata) . Jako pierwszy na miejscu zdarzenia pojawił się przejeżdżający patrol straży miejskiej, a po krótkiej chwili na miejsce wypadku dojechały dwa zastępy z JRG Opole 2. Karetki zabrały obu kierowców. Pracujący na miejscu policjanci z ruchu drogowego ustalają dokładny przebieg wypadku. Zbieramy więcej informacji dotyczące tego zdarzenia drogowego.

5475
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do zdarzenia doszło w sobotę, 17 września po godzinie 20:00 na al. Solidarności w Opolu. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe.

Z ostatniej chwili

W czwartek 15 września po godzinie 14:00 policjanci z ruchu drogowego zostali wysłani przez dyżurnego do wypadku na ul. Katowicką w Opolu.

Wiadomości

Prawdopodobnie nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia samochodu osobowego i motocykla na skrzyżowaniu w centrum

Z ostatniej chwili

W piątek 26 sierpnia około godziny 20:30 dyżurny SKKP PSP w Namysłowie otrzymał zgłoszenie o wypadku motocykla w miejscowości Woskowice Małe.