Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie mercedesa z ciągnikiem rolniczym w Lewinie Brzeskim

Dwie osoby odniosły obrażenia w kolizji osobowego mercedesa z ciągnikiem rolniczym. Do zdarzenia doszło dzisiaj (7.11) w Lewinie Brzeskim

wypadek, wypadek lewin brzeski, wypadek z ciągnikiem, wypadek z traktorem, traktor, ciągnik, zderzenie grogowe, maszyna rolnicza, Opolskie, rejon brzeg, opolszczyzna,

Dwie osoby odniosły obrażenia w kolizji osobowego mercedesa z ciągnikiem rolniczym. Do zdarzenia doszło dzisiaj (7.11) w Lewinie Brzeskim na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Dzierżonia.
– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 20:50. 26-letni kierowca mercedesa wymusił pierwszeństwo przejazdu, w wyniku czego zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Dwie osoby wymagały udzielenia pomocy medycznej. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz 6 pkt karnych – mówi nam mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.
Dodajmy, że ul. Sikorskiego w Lewinie Brzeskim to droga wojewódzka nr 458. Obecnie nie występują tam żadne utrudnienia w ruchu. Źródło www.brzeg24.pl foto Łukasz

2998
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 6 grudnia około godziny 16:45 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK 39, w miejscowości Igłowice.

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (6.12), na jednej z osiedlowych dróg w Brzegu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Z ostatniej chwili

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj (6.12) rano na ul. Sikorskiego w Brzegu.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 5 grudnia około godziny 13:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Opola koło stacji BP.