Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie dwóch volkswagenów w Opolu. Uwaga na zmianę organizacji ruchu w tym miejscu !

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło o godzinie 13:40 na skrzyżowaniu ulic Katowickiej z Kośnego.

zderzenie volkswagenów, kolizja, opole, katowicka, opole kośnego, zmiana ogrganizacji ruchu, zmiana ruchu opole, kolizja, opole kośnego kolizja, kolizja w Opolu, laweta, pomoc drogowa, opolskie, wiadomości opolskie,

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło o godzinie 13:40 na skrzyżowaniu ulic Katowickiej z Kośnego. Od jakiegoś czasu na tym skrzyżowaniu doszło do zmiany organizacji ruchu, kierowca volkswagena passata wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo poruszającym kierowcy volkswagena Tuarega. Kierowcom obu pojazdów nic się nie stało, a skrzyżowanie było zablokowane do przyjazdu pojazdów pomocy drogowej. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierowca passata został ukarany mandatem karnym w wysokości 450 zł.
Obecnie zmiana organizacji polega na zmianie dotychczasowej drogi pierwszeństwa kierując się ulicą Katowicką w kierunku ul. Ozimskiej droga z pierwszeństwem skręca w ulicę Kośnego w kierunku ul. Plebiscytowej. Apelujemy o uważne obserwowanie znaków, oraz ostrożną jazdę.

5478
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca o godzinie 6:09 strażacy otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego bmw na drodze wojewódzkiej nr 423 w Gogolinie.