Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie dwóch volkswagenów w Opolu. Uwaga na zmianę organizacji ruchu w tym miejscu !

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło o godzinie 13:40 na skrzyżowaniu ulic Katowickiej z Kośnego.

zderzenie volkswagenów, kolizja, opole, katowicka, opole kośnego, zmiana ogrganizacji ruchu, zmiana ruchu opole, kolizja, opole kośnego kolizja, kolizja w Opolu, laweta, pomoc drogowa, opolskie, wiadomości opolskie,

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło o godzinie 13:40 na skrzyżowaniu ulic Katowickiej z Kośnego. Od jakiegoś czasu na tym skrzyżowaniu doszło do zmiany organizacji ruchu, kierowca volkswagena passata wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo poruszającym kierowcy volkswagena Tuarega. Kierowcom obu pojazdów nic się nie stało, a skrzyżowanie było zablokowane do przyjazdu pojazdów pomocy drogowej. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierowca passata został ukarany mandatem karnym w wysokości 450 zł.
Obecnie zmiana organizacji polega na zmianie dotychczasowej drogi pierwszeństwa kierując się ulicą Katowicką w kierunku ul. Ozimskiej droga z pierwszeństwem skręca w ulicę Kośnego w kierunku ul. Plebiscytowej. Apelujemy o uważne obserwowanie znaków, oraz ostrożną jazdę.

5821
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Sport

W Głogowie zainaugurowano tegoroczne rozgrywki Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Cross Country, w których rywalizowało łącznie 178 zawodników.

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Wiadomości

Na Jarmark Wielkanocny w skansenie będzie można dojechać autobusem. Miejski Zakład Komunikacyjny

Z ostatniej chwili

32-letnia kierująca chevroletem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, w wyniku czego zderzyła się z prawidłowo jadącym