Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie dwóch samochodów w Opolu. Jeden z pojazdów wjechał w przystanek autobusowy gdzie stali ludzie.(Nagranie z kamerki samochodowej)

W poniedziałek 24 października około godziny 14:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na ul. Ozimskiej w Opolu.

W poniedziałek 24 października około godziny 14:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na ul. Ozimskiej w Opolu.

Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów.

Jeden z nich uderzył w przystanek autobusowy, na którym stali ludzie.

Na miejscu są wszystkie służby ratunkowe.

Trwa wyjaśnianie, jak do tego doszło i czy są jakieś osoby poszkodowane.

Zbieramy więcej informacji.

Aktualizacja

Kierujący autem 78-latek podczas zmiany pasa ruchu najechał na tył toyoty, a następnie siłą odrzutu uderzył w wiatę przystanku.

Przy tej wiacie przystanku na przyjazd autobusu oczekiwały dwie osoby .

To była osoba dorosła i 15-latek.

Mężczyzna zdołał odskoczyć i uniknąć zderzenia z samochodem ,natomiast wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał 15- latek i został zabrany do szpitala na diagnostykę.

78-latek był trzeźwy.

Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające.

Foto Wojtek Wideo czytelnik

Reklama Pomoc Drogowa „SEBA” TELEFON KONTAKTOWY 736 880 477

7655
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski powierzył obowiązki nowym komendantom i zastępcom w jednostkach Policji

Wiadomości

Wczoraj (1. lutego), około godz. 18:35 do służb wpłynęło zgłoszenie o wyczuwalnej woni gazu w jednym z budynków przy ul. Cegielnianej

Wiadomości

Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego jest jednym z priorytetów pracy funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Z ostatniej chwili

W środę 1 lutego o godzinie 13:56 do służb ratunkowych wypłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Chrząstowice.