Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie dwóch pojazdów przy szkolnym parkingu w Opolu. Jedna osoba zabrana do szpitala. (Zdjęcia)

W dniu dzisiejszym (24.03.) ok godziny 12:00 na szkolnym parkingu przy ul. Sosnkowskiego w Opolu doszło do zderzenia dwóch pojazdów

Zderzenie dwóch pojazdów przy szkolnym parkingu w Opolu. Jedna osoba zabrana do szpitala. (Zdjęcia)

W dniu dzisiejszym (24.03.) ok godziny 12:00 na szkolnym parkingu przy ul. Sosnkowskiego w Opolu doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych.

W zdarzeniu udział brały toyota oraz volkswagen, gdzie oba pojazdy były kierowane przez panie.

W skutek zderzenia kobieta kierująca volkswagenem uskarżała się na ból, wobec czego wezwano zespół ratownictwa medycznego.

Sprawczynią okazała się kobieta kierująca toyotą, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu.

Na miejsce zadysponowano łącznie 3 patrole policji.

Policjanci ze względu na to, że poszkodowaną kobietę zabrano do szpitala nie mogą ukarać sprawczyni, ponieważ sprawa prawdopodobnie zakończy się w sądzie.

3086
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 lipca wpłynęło do SK KP PSP w Krapkowicach o godzinie 20:00 o zdarzenia na autostradzie A4 na 244 km w kierunku...

Wiadomości

W Niedzielę 3 lipca o 17:21 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 lipca przed godziną 19:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa.