Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie dwóch osobówek na DW401 na wysokości Wojsława.

Dzisiaj (19.05), około godz. 16:30 na drodze wojewódzkiej 401 doszło do zderzenia dwóch

Zderzenie dwóch osobówek na DW401 na wysokości Wojsława.

Dzisiaj (19.05), około godz. 16:30 na drodze wojewódzkiej 401 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jednego z uszkodzonych pojazdów został zakleszczony wewnątrz auta. Na miejscu trwa akcja ratownicza.
„Do wypadku doszło na wysokości miejscowości Wojsław. Jeden z kierowców został zakleszczony w pojeździe. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego wydostali poszkodowanego i udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy JRG z Grodkowa oraz jeden OSP z Tarnowa Grodkowskiego” – mówi nam mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Poszkodowany kierowca został przekazany dla zespołu ratownictwa medycznego. Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić, 26-letni kierowca opla (mieszkaniec woj. wielkopolskiego) podczas wyprzedzania uderzył w volkswagena, którego 40-letni kierowca wykonywał manewr skrętu. Dokładny przebieg i okoliczności wypadku ustalają policjanci.

Źródło www.brzeg24.pl

1696
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca o godzinie 17:00 do służb ratunkowych z nr alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK 45 w Zawadzie.

Z ostatniej chwili

Do groźnego wypadku doszło pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą na drodze krajowej nr 40 przy zjeździe na Dobieszowice.

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca 2023r. o godzinie 12:39 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku wpłynęło

Z ostatniej chwili

Policjantem jest się całą dobę, udowodnił to funkcjonariusz z Komisariatu w Kietrzu. Wraz z innym świadkiem zatrzymali nietrzeźwego