Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie dwóch fiatów na obwodnicy Opola.(Zdjęcia)

O godzinie 6.30 na obwodnicy z ul. Oleską doszło do zderzenia 2 fiatów. Jak ustalili policjanci

Zderzenie dwóch fiatów na obwodnicy Opola.(Zdjęcia)

O godzinie 6:30 na obwodnicy Opola, a dokładnie w okolicy skrzyżowania z ul. Oleską doszło do zderzenia 2 fiatów. Jak ustalili policjanci kierująca fiatem L500 wjechała na skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną w momencie, kiedy to było niedozwolone, doprowadzając tym samym do zderzenia z fiatem tipo, jadącym z Zawady w stronę Opola. Na szczęście nikomu nic się nie stało, kobieta z fiata L500 została ukarana mandatem w wysokości 500 zł.

Pomoc Drogowa Seba 736 880 477

Pomoc Drogowa Auto-Perfekt 797 330 333

3249
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

32-letnia kierująca chevroletem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, w wyniku czego zderzyła się z prawidłowo jadącym

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.