Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie dwóch ciężarówek. Jedna z nich leży na pobliskim polu. Trwa oczekiwanie na ciężki sprzęt do wydobycia pojazdu.

Dzisiejszego poranka w okolicach godziny 10:30 na drodze wojewódzkiej nr 426 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych.

Dzisiejszego poranka w okolicach godziny 10:30 na drodze wojewódzkiej nr 426 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. Niedaleko zjazdu z autostrady A4 w miejscowości Olszowa w powiecie strzeleckim doszło do zderzenia ciężarowej betoniarki z inną ciężarówką. Oba pojazdy poruszały się bez ładunku. Na skutek wypadku kierowca betoniarki stracił panowanie nad pojazdem i zakończył jazdę w pobliskim rowie lądując na boku. Jedna z osób uczestniczących w wypadku została ranna. W miejscu zdarzenia pojawiły się 4 zastępy straży pożarnej, które zabezpieczyły pojazdy i osoby poszkodowane. Najpierw wprowadzono całkowitą blokadę ruchu drogowego, a następnie wprowadzono ruch wahadłowy. Pracujący na miejscu policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

7209
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Z ostatniej chwili

32-letnia kierująca chevroletem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, w wyniku czego zderzyła się z prawidłowo jadącym

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku