Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie dwóch ciężarówek. Jedna z nich leży na pobliskim polu. Trwa oczekiwanie na ciężki sprzęt do wydobycia pojazdu.

Dzisiejszego poranka w okolicach godziny 10:30 na drodze wojewódzkiej nr 426 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych.

Dzisiejszego poranka w okolicach godziny 10:30 na drodze wojewódzkiej nr 426 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. Niedaleko zjazdu z autostrady A4 w miejscowości Olszowa w powiecie strzeleckim doszło do zderzenia ciężarowej betoniarki z inną ciężarówką. Oba pojazdy poruszały się bez ładunku. Na skutek wypadku kierowca betoniarki stracił panowanie nad pojazdem i zakończył jazdę w pobliskim rowie lądując na boku. Jedna z osób uczestniczących w wypadku została ranna. W miejscu zdarzenia pojawiły się 4 zastępy straży pożarnej, które zabezpieczyły pojazdy i osoby poszkodowane. Najpierw wprowadzono całkowitą blokadę ruchu drogowego, a następnie wprowadzono ruch wahadłowy. Pracujący na miejscu policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

7120
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 6 grudnia około godziny 16:45 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK 39, w miejscowości Igłowice.

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (6.12), na jednej z osiedlowych dróg w Brzegu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Z ostatniej chwili

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj (6.12) rano na ul. Sikorskiego w Brzegu.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 5 grudnia około godziny 13:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Opola koło stacji BP.