Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie dwóch ciężarówek. Jedna z nich leży na pobliskim polu. Trwa oczekiwanie na ciężki sprzęt do wydobycia pojazdu.

Dzisiejszego poranka w okolicach godziny 10:30 na drodze wojewódzkiej nr 426 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych.

Dzisiejszego poranka w okolicach godziny 10:30 na drodze wojewódzkiej nr 426 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. Niedaleko zjazdu z autostrady A4 w miejscowości Olszowa w powiecie strzeleckim doszło do zderzenia ciężarowej betoniarki z inną ciężarówką. Oba pojazdy poruszały się bez ładunku. Na skutek wypadku kierowca betoniarki stracił panowanie nad pojazdem i zakończył jazdę w pobliskim rowie lądując na boku. Jedna z osób uczestniczących w wypadku została ranna. W miejscu zdarzenia pojawiły się 4 zastępy straży pożarnej, które zabezpieczyły pojazdy i osoby poszkodowane. Najpierw wprowadzono całkowitą blokadę ruchu drogowego, a następnie wprowadzono ruch wahadłowy. Pracujący na miejscu policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

7003
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 6 lipca o godzinie 12:34 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Dobrzeń Wielki.

Wiadomości

Wymówki, usprawiedliwienia, wskazywanie na jakieś "szczególne okoliczności" - kierowcy zatrzymani za jazdę pod wpływem alkoholu tłumaczą

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 12:00, na trasie Namysłów-Smarchowice Śląskie dachował 19-letni kierowca renaulta.

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 16:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na skrzyżowaniu ulic Ozimska,