Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie czołowe dwóch pojazdów osobowych na ul. Odrzańskiej w Kątach Opolskich.(Zdjęcia&Wideo)

O godzinie 14:08 w Kątach Opolskich na ulicy Odrzańskiej na trasie Opole-Krapkowice doszło

O godzinie 14:08 w Kątach Opolskich na ulicy Odrzańskiej na trasie Opole-Krapkowice doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów osobowych, volkswagena z nissanem. Do zderzenia doszło na prostym odcinku drogi w konsekwencji czego obrażeń doznały dwie osoby. Na miejscu pojawiły się 3 zastępy straży z JRG Opole 1 oraz OSP Przywory, policja oraz pogotowie ratunkowe. Droga w danej chwili jest całkowicie zablokowana, a policjanci będący na miejscu starają się wyjaśnić okoliczności zdarzenia drogowego.

Pomoc Drogowa Auto-Perfekt 797 330 333

Pomoc Drogowa 736 880 477

3154
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca o godzinie 6:09 strażacy otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego bmw na drodze wojewódzkiej nr 423 w Gogolinie.