Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie czołowe dwóch pojazdów osobowych na ul. Odrzańskiej w Kątach Opolskich.(Zdjęcia&Wideo)

O godzinie 14:08 w Kątach Opolskich na ulicy Odrzańskiej na trasie Opole-Krapkowice doszło

O godzinie 14:08 w Kątach Opolskich na ulicy Odrzańskiej na trasie Opole-Krapkowice doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów osobowych, volkswagena z nissanem. Do zderzenia doszło na prostym odcinku drogi w konsekwencji czego obrażeń doznały dwie osoby. Na miejscu pojawiły się 3 zastępy straży z JRG Opole 1 oraz OSP Przywory, policja oraz pogotowie ratunkowe. Droga w danej chwili jest całkowicie zablokowana, a policjanci będący na miejscu starają się wyjaśnić okoliczności zdarzenia drogowego.

Pomoc Drogowa Auto-Perfekt 797 330 333

Pomoc Drogowa 736 880 477

3945
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 21 lutego o godzinie 18:54 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w miejscowości Jaśkowice na ul. Opolskiej . 

Wiadomości

Nyscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym drogi krajowej 41 z drogą

Wiadomości

Wszystkie służby ratunkowe interweniowały na drodze krajowej nr 45 w Ciężkowicach, tuż przy granicy naszego powiatu i województwa.

Z ostatniej chwili

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w sobotę, 17 lutego około godziny 12.20 na ulicy Kozielskiej w Większycach.