Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek w Zawadzie koło Opola. Kierujący z vw golfa po zderzeniu z ciężarówką wypadł z auta.(Zdjęcia)

O godzinie 14:28 na drodze krajowej nr 45 na trasie Opole – Kluczbork tuż przed Zawadą

wypadek w zawadzie, zderzenie w zawadzie, droga zablokowana, osobowy z ciężarowym, polscy kierowcy, poważne wypadki, strona z wypadkami,

O godzinie 14:28 na drodze krajowej nr 45 na trasie Opole – Kluczbork tuż przed Zawadą doszło do zderzenia pojazdu osobowego marki volkswagen z pojazdem ciężarowym. Na miejscu są 3 zastępy straży pożarnej z JRG Opole, policja i pogotowie ratunkowe. Według świadków pojazd osobowy jest całkowicie roztrzaskany, nie wiadomo nic o stanie kierowców i ewentualnych pasażerów. Droga jest całkowicie zablokowana, a usuwanie skutków zdarzenia może potrwać kilka godzin. W dalszym ciągu zbieramy informacje.

13431
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Jak informuje policja, 32-latka kierująca fordem transitem zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z dwoma innymi autami.

Z ostatniej chwili

Wypadek w Starym Oleśnie na DK11 na odcinku Olesno - Kluczbork. Według wstępnych informacji zderzyło się aż 6 pojazdów: samochód ciężarowy

Z ostatniej chwili

W piątek 29 kwietnia o godzinie 11:50 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na autostradzie A4 na 267 km kierunek Katowice.

Z ostatniej chwili

We Wtorek 26 kwietnia o godzinie 15:11 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Ciepielowice na ul. Magnoliowa.