Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie busa z osobówką. Jedna osoba ranna(Zdjęcia)

Przed godziną 6:00 doszło do wypadku drogowego na trasie DK 39 w miejscowości Kamienna pod Namysłowem.

zderzenie busa z osobowym, wypadek, wypadek koło namysłowa, wypadek namysłów, zderzenie drogowe, wiadomości opolskie, gazeta Opole,

Przed godziną 6:00 doszło do wypadku drogowego na trasie DK 39 w miejscowości Kamienna pod Namysłowem. W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy – renault typu bus i osobowy opel. Ze wstępnych ustaleń policjantów z ruchu drogowego wynika, że kierujący busem włączając się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa kierującemu oplem. 22-letnia pasażerka opla z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala. Obaj kierowcy był trzeźwi. Informacji udzielił rzecznik prasowy policji z Namysłowa asp. Paweł Chmielewski.

1717
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 9 grudnia o godzinie 19:30 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na skrzyżowaniu ulic Kowalczyków - Jagiellonów w Opolu.

Wiadomości

We wtorek 6 grudnia po godzinie 22:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o samochodzie, który wjechał w latarnię na Placu Wolności w Opolu.

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godz. 18.47 na drodze wojewódzkiej nr 426, która łączy Zawadzkie ze Strzelcami Opolskimi. Kierowca skody fabii wypadł

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godzinie 13:47 do dyżurnego policji w Ozimku wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Zawada.