Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie busa z osobówką. Jedna osoba ranna(Zdjęcia)

Przed godziną 6:00 doszło do wypadku drogowego na trasie DK 39 w miejscowości Kamienna pod Namysłowem.

zderzenie busa z osobowym, wypadek, wypadek koło namysłowa, wypadek namysłów, zderzenie drogowe, wiadomości opolskie, gazeta Opole,

Przed godziną 6:00 doszło do wypadku drogowego na trasie DK 39 w miejscowości Kamienna pod Namysłowem. W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy – renault typu bus i osobowy opel. Ze wstępnych ustaleń policjantów z ruchu drogowego wynika, że kierujący busem włączając się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa kierującemu oplem. 22-letnia pasażerka opla z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala. Obaj kierowcy był trzeźwi. Informacji udzielił rzecznik prasowy policji z Namysłowa asp. Paweł Chmielewski.

1605
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca o godzinie 6:09 strażacy otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego bmw na drodze wojewódzkiej nr 423 w Gogolinie.