Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie BMW i Fiata w miejscowości Olszowa w powiecie Strzeleckim. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.(Zdjęcia)

W czwartek 10 listopad około godziny 05:30 strażacy i służby ratunkowe zostali zadysponowani do zderzenia dwóch samochodów osobowych na

Zderzenie BMW i Fiata w miejscowości Olszowa w powiecie Strzeleckim. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.(Zdjęcia)

W czwartek 10 listopad około godziny 05:30 strażacy i służby ratunkowe zostali zadysponowani do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu drogi DW426 i ul Europejskiej w miejscowości Olszowa.

Po dojeździe na miejsce zgłoszenie zostało dwa samochody osobowe fiata i bmw.

Samochodami podróżowały trzy osoby dwie zostały przetransportowana karetką do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika ze 59-letnia kierująca fiatem nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdem bmw ,którym kierował 26-latek .

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Działania strażaków polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz kierowaniu ruchem w czasie działań służb.

Na miejscu były zastępy straży Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich , OSP Olszowa ,Policja i pogotowie ratunkowe.

Foto OSP Olszowa

744
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski powierzył obowiązki nowym komendantom i zastępcom w jednostkach Policji

Wiadomości

Wczoraj (1. lutego), około godz. 18:35 do służb wpłynęło zgłoszenie o wyczuwalnej woni gazu w jednym z budynków przy ul. Cegielnianej

Wiadomości

Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego jest jednym z priorytetów pracy funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Z ostatniej chwili

W środę 1 lutego o godzinie 13:56 do służb ratunkowych wypłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Chrząstowice.