Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie auta osobowego z ciężarówką na DK39 pod Brzegiem. Na miejscu lądował LPR Ratowni23.(Zdjęcia)

Do groźnego wypadku z udziałem osobowego opla i auta ciężarowego doszło dzisiaj (7.01)

Małujowice wypadek, poważny wypadek, mocny wypadek, wypadek Brzeg, wypadek powiat brzeski, lpr, ądował LPR, helikopter ratowniczy, OSP Łukowice Brzeskie, droga zablokowana wypadek, ratownictwo opolskie, opole ratownictwo, wiadomości opolskie,

Do groźnego wypadku z udziałem osobowego opla i auta ciężarowego doszło dzisiaj (7.01) około godz. 12:25, na drodze krajowej 39 na wysokości Małujowic. Jedna osoba odniosła poważne obrażenia ciała. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
– Do akcji ratowniczej zadysponowaliśmy dwa zastępy i dowódcę JRG z Brzegu oraz jeden zastęp OSP z Łukowic Brzeskich. Auto osobowe uderzyło w koło i zbiornik paliwa ciężarówki, a w wyniku zderzenia kierowca został zakleszczony w pojeździe. Przy użyciu sprzętu hydraulicznego wykonaliśmy dostęp do poszkodowanego, a następnie przekazaliśmy go zespołowi ratownictwa medycznego. Nasze działania będą polegały także na zabezpieczeniu lądowiska dla wezwanego śmigłowca LPR – mówi nam mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.
Dodajmy, że droga w miejscu wypadku jest obecnie całkowicie zablokowana. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

Źródło: www.brzeg24.pl

3165
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się kierowcy, którzy lekceważą bezpieczeństwo na drodze i za kierownicę wsiadają pod wpływem alkoholu.

Z ostatniej chwili

W niedziele 24 września o godzinie 12:11 od operatora nr alarmowego 112 wpłynęło

Z ostatniej chwili

W niedzielę 24 września o godzinie 16:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie

Z ostatniej chwili

W sobotę 23 września o godzinie 23:10 do Stanowiska Kierowania Komendanta