Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie auta osobowego z ciężarówką na DK39 pod Brzegiem. Na miejscu lądował LPR Ratowni23.(Zdjęcia)

Do groźnego wypadku z udziałem osobowego opla i auta ciężarowego doszło dzisiaj (7.01)

Małujowice wypadek, poważny wypadek, mocny wypadek, wypadek Brzeg, wypadek powiat brzeski, lpr, ądował LPR, helikopter ratowniczy, OSP Łukowice Brzeskie, droga zablokowana wypadek, ratownictwo opolskie, opole ratownictwo, wiadomości opolskie,

Do groźnego wypadku z udziałem osobowego opla i auta ciężarowego doszło dzisiaj (7.01) około godz. 12:25, na drodze krajowej 39 na wysokości Małujowic. Jedna osoba odniosła poważne obrażenia ciała. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
– Do akcji ratowniczej zadysponowaliśmy dwa zastępy i dowódcę JRG z Brzegu oraz jeden zastęp OSP z Łukowic Brzeskich. Auto osobowe uderzyło w koło i zbiornik paliwa ciężarówki, a w wyniku zderzenia kierowca został zakleszczony w pojeździe. Przy użyciu sprzętu hydraulicznego wykonaliśmy dostęp do poszkodowanego, a następnie przekazaliśmy go zespołowi ratownictwa medycznego. Nasze działania będą polegały także na zabezpieczeniu lądowiska dla wezwanego śmigłowca LPR – mówi nam mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.
Dodajmy, że droga w miejscu wypadku jest obecnie całkowicie zablokowana. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

Źródło: www.brzeg24.pl

2755
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 26 listopada rano w Pisarzowicach w powiecie krapkowickim zderzył bus zderzył się z samochodem ciężarowym.

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada po godzinie 22:00 do służby ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku DK 46 w pobliżu miejscowości Ścibórz.