Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie audi i volkswagena passata na DW 901.76-latka zabrana do szpitala.

Do wypadku doszło na DW 901 pomiędzy miejscowościami Kocury , a Wachowice. O godzinie 14.30

olesno wypadek, wypadek w oleśnie, zderzenie w oleśnie, wiadomości opolskie, polskie wypadki,

Do wypadku doszło na DW 901 pomiędzy miejscowościami Kocury , a Wachowice. O godzinie 14.30 25-latek kierujący vw pasatem jadąc w kierunku Olesna po zakończonym manewrze wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym audi kierowanym przez 55-latka. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została pasażerka audi ( 76 lat) i zabrana do szpitala , pozostałym uczestnikom nic się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu były 3 zastępy straży z JRG Olesno ,Osp Wysoka , policja i pogotowie. Foto PD Stefhol Expres

2402
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca o godzinie 6:09 strażacy otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego bmw na drodze wojewódzkiej nr 423 w Gogolinie.