Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie 4 samochodów na DK39 pod Brzegiem.

Ze sporymi utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się kierowcy podróżujący drogą krajową 39 na odcinku Brzeg – Michałowice. Dzisiaj

zderzenie 4 samochodów, wypadek Brzeg, koło Brzegu, wypadki, 4 samochody wypadek,

Ze sporymi utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się kierowcy podróżujący drogą krajową 39 na odcinku Brzeg – Michałowice. Dzisiaj (18.12), około godz. 15:20 doszło do zderzenia czterech pojazdów. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych.
– Do akcji zadysponowaliśmy zastępy JRG z Brzegu oraz OSP z Lubszy. W zdarzeniu drogowym brały udział 4 pojazdy. Wśród kierowców i pasażerów, którzy poruszali się tymi pojazdami, nie ma osób poszkodowanych – mówi nam Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.
Dodajmy, że okoliczności w jakich doszło do kolizji ustala policja. Ze wstępnych informacji wynika, że samochody najeżdżały kolejno na tył poprzedzającego auta. Tekst i Foto www.brzeg24.pl

2443
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 lipca wpłynęło do SK KP PSP w Krapkowicach o godzinie 20:00 o zdarzenia na autostradzie A4 na 244 km w kierunku...

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 lipca przed godziną 19:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.