Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zderzenie 4 samochodów na DK39 pod Brzegiem.

Ze sporymi utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się kierowcy podróżujący drogą krajową 39 na odcinku Brzeg – Michałowice. Dzisiaj

zderzenie 4 samochodów, wypadek Brzeg, koło Brzegu, wypadki, 4 samochody wypadek,

Ze sporymi utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się kierowcy podróżujący drogą krajową 39 na odcinku Brzeg – Michałowice. Dzisiaj (18.12), około godz. 15:20 doszło do zderzenia czterech pojazdów. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych.
– Do akcji zadysponowaliśmy zastępy JRG z Brzegu oraz OSP z Lubszy. W zdarzeniu drogowym brały udział 4 pojazdy. Wśród kierowców i pasażerów, którzy poruszali się tymi pojazdami, nie ma osób poszkodowanych – mówi nam Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.
Dodajmy, że okoliczności w jakich doszło do kolizji ustala policja. Ze wstępnych informacji wynika, że samochody najeżdżały kolejno na tył poprzedzającego auta. Tekst i Foto www.brzeg24.pl

2556
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 9 grudnia o godzinie 19:30 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na skrzyżowaniu ulic Kowalczyków - Jagiellonów w Opolu.

Wiadomości

We wtorek 6 grudnia po godzinie 22:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o samochodzie, który wjechał w latarnię na Placu Wolności w Opolu.

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godz. 18.47 na drodze wojewódzkiej nr 426, która łączy Zawadzkie ze Strzelcami Opolskimi. Kierowca skody fabii wypadł

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godzinie 13:47 do dyżurnego policji w Ozimku wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Zawada.