Zawodniczki RAMADA ponownie Mistrzyniami w Akrobatyce Powietrznej.(Zdjęcia)

W dniach 5-7 listopada we Włoszech (Turyn) odbyły się Mistrzostwa Świata Pole Art

W dniach 5-7 listopada we Włoszech (Turyn) odbyły się Mistrzostwa Świata Pole Art Italy 2021.Są to bardzo prestiżowe mistrzostwa , które gromadzą najlepszych z najlepszych. W tym roku w mistrzostwach wzięli udział zawodnicy z 29 państw ze wszystkich kontynentów.
Zawodniczki Szkoły Akrobatyki Powietrznej RAMADA odniosły wspaniałe sukcesy i stanęły na podium w każdej kategorii:
• 1 miejsce Hanna Dora (kat. Amator advanced junior 15-17 lat)
• 1 miejsce Julia Dynak (kat. Elite Junior 11-14 lat) uczennica Szkoły Baletowej RAMADA
• 2 miejsce Julia Cebulla(kat. Elite Junior 11-14 lat)
• 2 miejsce Joanna Miedziejko(kat. Amator advanced5-10 lat)
• 3 miejsce Aniela Mrożek (kat. Amator advanced11-14 lat)

Miejsca tuż poza podium ale równie piękne i profesjonalne występynależą do:
• 4 miejsce – Zofia Dabbachi (kat. Amator Advanced 11-14 lat)
• 4 miejsce – Emilia Samulska (kat. Advanced 11-14 lat)

Ogromny sukces na zawodach odniosła trenerka naszych zawodniczekp. Anna Łotecka-Dabbachi, która zdobyła 5 miejsce w kategorii profesjonalistów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i p. Annie Łoteckiej – Dabbachi pięknych występów. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

2959

Z ostatniej chwili

W środę 27 marca o godzinie 15:08 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku na trasie Opole- Krapkowice na DK45 w miejscowości

Wiadomości

Funkcjonariusze Zarządu w Katowicach Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości zatrzymali 7 osób, które podejrzane są m.in. o

Dziś od godziny 11:00, opolski Rynek na kilka chwil stał się wielkim biesiadnym stołem, gdzie można było poznać przeróżne tradycje świąteczne