Zawodniczki RAMADA Mistrzyniami Świata na zawodach w Akrobatyce Powietrznej.(Zdjęcia)

W dniach 8-10.03.2022 Opolanki i zawodniczki RAMADA stanęły do walki z najlepszymi zawodnikami z całego Świata podczas Mistrzostw Świata

W dniach 8-10.03.2022 Opolanki i zawodniczki RAMADA stanęły do walki z najlepszymi zawodnikami z całego Świata podczas Mistrzostw Świata w Sportach Aerialowych Dubai 2022 (World Aerial Gymnastics Championships Expo2020), które odbyły się w Dubaju.
Na scenie zaprezentowali się zawodnicy z m.in. Estonii, Białorusi, Ukrainy, Południowej Afryki, Kazachstanu i Zjednoczonych Emiratów.
Opolskie zawodniczki zdobyły podium aż ośmiokrotnie uzyskując pięć złotych medali, dwa srebrne i jeden brązowy w kilku kategoriach. Dziewczęta są uczennicami Szkoły Akrobatyki Powietrznej RAMADA oraz Niepublicznej Szkoły Baletowej Szkoły Sztuki Tańca RAMADA w Opolu.
W zawodach ogromny sukces osiągnęła również udział trenerka RAMADA p. Anna Łotecka – Dabbachi, która w finale kategorii SENIOR MASTER POLE ART zdobyła złoty medal i Mistrzostwo Świata.
Wyniki Mistrzostw Świata w Akrobatyce Powietrznej 2022 (Dubaj)
1 miejsce Pole Art Senior Master Anna Dabbachi
1 miejsce Pole Art Senior Hanna Dora
1 miejsce Aerial Hoop Junior Julia Dynak (przygotowanie p. Iwona Drzymała)
1 miejsce Others (Strapsy) Julia Dynak (przygotowanie p. Maciej Labutin)
1 miejsce Aerial hoop Kids Zofia Dabbachi
2 miejsce Aerial Hoop Senior Hanna Dora
2 miejsce Pole Art Kids Aniela Mrożek
3 miejsce Pole Art Kids Zofia Dabbachi
5 miejsce Aerial Hoop Kids Małgorzata Mrożek

Za wspaniałymi wynikami zawodniczek stoi trener i choreograf RAMADA p. Anna Łotecka-Dabbachi.
Ten ogromny sukces stanowi dla zawodników motywację do dalszej pracy bo przed nimi kolejne, coraz trudniejsze wyzwania, do których po powrocie już rozpoczynają przygotowania.

Źródło i foto Ramada

3081

Z ostatniej chwili

W piątek 26 kwietnia o godzinie 14:40 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego na ul. Wrocławskiej na skrzyżowaniu

W piątek 26 kwietnia o godzinie 08:51 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku

W piątek 26 kwietnia o godzinie 06:49, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Opole-Krapkowice w okolicach

W czwartek 25 kwietnia o godzinie 13:36, służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku na trasie Tułowice Małe a Skarbiszowice.