Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

ZATRZYMANY PO UCIECZCE Z MIEJSCA WYPADKU.(Zdjęcia)

Kierujący renault doprowadził do zderzenia z suzuki, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia drogowego.

ZATRZYMANY PO UCIECZCE Z MIEJSCA WYPADKU.(Zdjęcia)

Kierujący renault doprowadził do zderzenia z suzuki, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia drogowego.

Mężczyzna w krótkim czasie został namierzony przez krapkowickich policjantów. Teraz odpowie za spowodowanie wypadku drogowego oraz za ucieczkę z miejsca zdarzenia. Dodatkowo kierował nie mając do tego uprawnień, a jego pojazd nie miał ważnego ubezpieczenia.

9 marca, kilka minut po godz. 16:00 dyżurny krapkowickiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 423, w miejscowości Krępna. Na miejsce został wysłany patrol ruchu drogowego. Mundurowi ustalili, że kierujący renault z nadmierną prędkością uderzył w jadący przed nim pojazd suzuki. Następnie uciekł z miejsca zdarzenia przed przybyciem Policji. 59-letni kierowca suzuki został przetransportowany do szpitala.

Policjanci szybko ustalili pojazd oraz miejsce przebywania 35-latka, który miał uciec z miejsca wypadku. Mężczyzna został wylegitymowany, sprawdzono również jego trzeźwości. Okazało się, że mieszkaniec gminy Jemielnica był trzeźwy, jednak już wcześniej miał zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Teraz za swoje czyny 35-latek odpowie przed sądem. Zostanie ukarany nie tylko za spowodowanie wypadku oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia, ale również za kierowanie pojazdem pomimo zatrzymanych uprawnień. Dodatkowo jego pojazd nie miał ważnego ubezpieczenia. Grozi mu wysoka kara grzywny, zakaz sądowy, a nawet kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Źródło KPP w Krapkowicach

1785
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 6 lipca o godzinie 12:34 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Dobrzeń Wielki.

Wiadomości

Wymówki, usprawiedliwienia, wskazywanie na jakieś "szczególne okoliczności" - kierowcy zatrzymani za jazdę pod wpływem alkoholu tłumaczą

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 12:00, na trasie Namysłów-Smarchowice Śląskie dachował 19-letni kierowca renaulta.

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 lipca po godzinie 16:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na skrzyżowaniu ulic Ozimska,