Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Zatrzymany 41-latek za zabójstwo w Brzegu.(Zdjęcia &Wideo)

Już kilkanaście minut po zgłoszeniu, policjanci zatrzymali podejrzanego o zabójstwo mężczyznę.

Zatrzymany 41-latek za zabójstwo w Brzegu.(Zdjęcia &Wideo)

Już kilkanaście minut po zgłoszeniu, policjanci zatrzymali podejrzanego o zabójstwo mężczyznę.

41-latek podczas awantury ostrym narzędziem zadał rany kobiecie i mężczyźnie. Niestety, mimo natychmiastowej pomocy, 31-latek zmarł. Podejrzanemu grozi teraz kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. W sprawie prowadzone jest prokuratorskiego śledztwo.

8 lipca dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu odebrał zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań w mieście. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe. Tam zastali dwie osoby z licznymi obrażeniami głowy i tułowia. 51-letnia kobieta i 31-letni mężczyzna natychmiast zostali przetransportowani do szpitala. Niestety poszkodowany, mimo natychmiastowej pomocy, zmarł.

W tym czasie policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego pracowali na miejscu zdarzenia. Mundurowi ustalili osobę mogącą mieć związek z tym przestępstwem. Rozpytali sąsiadów i sprawdzili wszystkie miejsca gdzie podejrzewany mógł się oddalić. Już kilkanaście minut później namierzyli podejrzewanego 41-latka w piwnicy jednego z bloków. Mieszkaniec Brzegu został zatrzymany i przewieźli do komendy. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, w organizmie miał 2 promile alkoholu.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem brzeskiej prokuratury. Funkcjonariusze wykonali szereg czynności. Zabezpieczyli materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie między innymi zarzutu zabójstwa. Na wniosek prokuratury, sąd aresztował tymczasowo 41-latka na 3 miesiące. Za takie przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. W sprawie prowadzone jest prokuratorskiego śledztwo.

Źródło KPP w Brzegu

1071
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 21 września w godzinach porannych 5:50 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na skrzyżowaniu Ulic Oleska a obwodnica.

Z ostatniej chwili

Policjanci z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Nysie, poszukują Tomasza Browarskiego.

Z ostatniej chwili

Spalone zwłoki zauważyła postronna osoba, która wybrała się pod Pomnik Czynu Powstańczego na Górze św. Anny. Sprawę wyjaśnia policja i prokuratura .

Z ostatniej chwili

Oznakowany radiowóz najechał na potrącenie kobiety na ul. Kościuszki -Kołłątaja w Opolu.