Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie na kartę rowerową w WORD Opole.

Przypomnijmy osoby od 10- 18 roku życia do poruszania się rowerem, hulajnogą elektryczną czy też urządzeniem transportu osobistego

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie na kartę rowerową w WORD Opole.

Przypomnijmy osoby od 10- 18 roku życia do poruszania się rowerem, hulajnogą elektryczną czy też urządzeniem transportu osobistego muszą posiadać kartę rowerową lub dowolne prawo jazdy.

Bark dokumentu oczywiście stanowi wykroczenie a ewentualne kolizje lub wypadki bez uprawnień to dla ubezpieczycieli podstaw do niewypłacania odszkodowań.

Przez okres pandemii jak i inne przyczyny chociażby niezdane egzaminy wielu uczniów nie uzyskuje kart w szkołach podstawowych. Po ukończeniu szkoły podstawowej jednym z miejsc gdzie można zrobić kurs i zdać egzamin na kartę jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Opolu.

Przede wszystkim szkolenie w WORD  jest bezpłatną formą poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego i oparte na najbardziej aktualnych przepisach. Sam egzamin praktyczny prowadzony będzie na stacjonarnym miasteczku ruchu drogowego na osiedlu Armii Krajowej w Opolu.

Zapraszamy wszystkich tych którzy, nie zdążyli zrobić karty rowerowej w szkole na profesjonalne szkolenie w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, które odbędzie się 16 czerwca 2023r.

Przed przystąpieniem do szkolenia prosimy o kontakt z działem szkoleń w WORD pod
nr. telefonu 77 402 92 06 lub mailowo szkolenia@word.opole.pl 

1837
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Przyjechała z pomocą do swojego kolegi, który samochodem wpadła do rowu. Zapomniała o tym, że chwilę wcześniej spożywała alkohol.

Wiadomości

Prezentujemy policjantów z Opolszczyzny odznaczonych medalami im. podkomisarza Policji Andrzeja Struja.

Wiadomości

Głubczyccy policjanci zostali powiadomieni o zaginionej kobiecie na terenie przygranicznym.

Z ostatniej chwili

W niedziele 24 września o godzinie 12:11 od operatora nr alarmowego 112 wpłynęło