Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Zapalił się dach domu wielorodzinnego w gminie Łambinowice (Aktualizacja)

W sobotę po 13:30 służby zostały poinformowane o pożarze

pożar dachu, pożar łambinowice, pożar domu, pożar do komina, spalony dom, pożar dmiu straż,

W sobotę po 13:30 służby zostały poinformowane o pożarze w miejscowości Okopy w gminie Łambinowice. Palił się dach budynku wielorodzinnego. Na miejsce wysłano jednostki straży z JRG Nysa, OSP Łambinowice i OSP Korfantów oraz pogotowie i policję.

Mieszkańcy domu sami opuścili go przed przyjazdem straży. Nikomu nic się nie stało.

Aktualizacja:
Gaszenie pożaru oraz rozbiórka dachu trwały około 3 godzin. W akcji uczestniczyło w sumie sześć zastępów straży pożarnej, trzy z Nysy, dwie z Łambinowic i jedna z Korfantowa. Jak informuje OSP Łambinowice, udało się uchronić przed ogniem drugą część bliźniaka oraz parter. Mieszkanie jednak zostało zalane wodą. Na miejscu było również pogotowie energetyczne.

Foto Osp Łambinowice

1911
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

#POMAGAMYiCHRONIMY nie tylko na służbie. Świadczy o tym postawa st. sierż. Tomasza Suchego oraz st. sierż. Adama Sobczaka,

Z ostatniej chwili

W środę 16 listopada o godzinie 14:05 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego straży pożarnej o pożarze w miejscowości Złotniki koło Opola.

Z ostatniej chwili

W środę 9 listopada około godziny 13:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku wielorodzinnym w Kolonowskie ul. Pludrska.

Z ostatniej chwili

W sobotę 10 września około godziny 13:20 wpłynęło zgłoszenie do służb ratunkowych o wypadku motocyklisty na na obwodnicy Czarnowąs.