Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Zapalił się dach domu wielorodzinnego w gminie Łambinowice (Aktualizacja)

W sobotę po 13:30 służby zostały poinformowane o pożarze

pożar dachu, pożar łambinowice, pożar domu, pożar do komina, spalony dom, pożar dmiu straż,

W sobotę po 13:30 służby zostały poinformowane o pożarze w miejscowości Okopy w gminie Łambinowice. Palił się dach budynku wielorodzinnego. Na miejsce wysłano jednostki straży z JRG Nysa, OSP Łambinowice i OSP Korfantów oraz pogotowie i policję.

Mieszkańcy domu sami opuścili go przed przyjazdem straży. Nikomu nic się nie stało.

Aktualizacja:
Gaszenie pożaru oraz rozbiórka dachu trwały około 3 godzin. W akcji uczestniczyło w sumie sześć zastępów straży pożarnej, trzy z Nysy, dwie z Łambinowic i jedna z Korfantowa. Jak informuje OSP Łambinowice, udało się uchronić przed ogniem drugą część bliźniaka oraz parter. Mieszkanie jednak zostało zalane wodą. Na miejscu było również pogotowie energetyczne.

Foto Osp Łambinowice

2013
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Pięć zastępów straży pożarnej bierze udział w akcji ratowniczo-gaśniczej w Grodkowie.

Z ostatniej chwili

Pięć zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja interweniowali w jednym z domów przy ulicy Starej na osiedlu

Z ostatniej chwili

We wtorek 24 stycznia kilka minut po 13.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od jednego z nauczycieli akademickich o drażniącym

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 16 stycznia o godzinie 6:00 straż pożarna dostała wezwanie do Restauracji Myśliwskiej w Ochodzach, w gminie Komprachcice.