Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Zadymieniu w budynku Zespołu Szkolno-przedszkolnego w Jastrzębiu.

W poniedziałek 4 kwietnia o godz. 10:38 do Komenda Powiatowa PSP w Namysłowie wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu w budynku Zespołu

Zadymieniu w budynku Zespołu Szkolno-przedszkolnego w Jastrzębiu.

W poniedziałek 4 kwietnia o godz. 10:38 do Komenda Powiatowa PSP w Namysłowie wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu w budynku Zespołu Szkolno-przedszkolnego w Jastrzębiu.

Na miejsce zadysponowano; JRG Namysłów ,OSP BIESTRZYKOWICE ,WSP JASTRZĘBIE, OSP Biestrzykowice – Miodary i patrol Policji.

Po upływie 6 min od zadysponowania na miejsce przybyły pierwsze zastępy JRG KP PSP Namysłów. Skutecznie przeprowadzona przez pracowników szkoły szybka ewakuacja uczniów pozwoliła jednostkom straży pożarnej na szybką ocenę sytuacji dostarczając informacji o liczbie osób ewakuowanych, braku osób poszkodowanych bądź zagrożonych pozostających wewnątrz budynku. Po przeprowadzonym rozpoznaniu szczegółowym ustalono iż przyczyną powstałego niewielkiego zadymienia była awaria lampy oświetleniowej. Działania zastępów polegały na usunięciu uszkodzonych elementów lampy oraz sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń w budynku szkoły pod kątem obecności gazów niebezpiecznych oraz ukrytych ognisk pożaru – nie stwierdzono.

Źródło KP PSP w Namysłowie

742
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piąte 9 czerwca po godzinie 20 na DK 42 w miejscowości Gierałcice Małe doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych.

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca 2023 roku na terenie województwa opolskiego do godziny 20:00 odnotowano 50 zdarzeń związanych z warunkami atmosferycznymi.

Z ostatniej chwili

Przypomnijmy osoby od 10- 18 roku życia do poruszania się rowerem, hulajnogą elektryczną czy też urządzeniem transportu osobistego

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca około godziny 13:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK94 na trasie Opole- Strzelce Opolskie.