Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Zabójstwo w powiecie głubczyckim.Zatrzymany został 27-latek.(Zdjecia&Wideo)

Policjanci otrzymali informację o zaginięciu 39-latka. W trakcie poszukiwań dotarli do osoby, który jako ostatnia miał mieć do czynienia z zaginionym.

Zabójstwo w powiecie głubczyckiej. Zatrzymany został 27-latek.(Zdjecia&Wideo)

Policjanci otrzymali informację o zaginięciu 39-latka. W trakcie poszukiwań dotarli do osoby, który jako ostatnia miał mieć do czynienia z zaginionym.

Okazało się, że 27-latek może stać za zniknięciem mężczyzny. W jednym z pomieszczeń zajmowanych przez podejrzanego, policjanci odnaleźli ciało 39-latka. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa i został już tymczasowo aresztowany.

Policjanci otrzymali informację o zaginięciu 39-letniego mieszkańca gminy Kietrz. Funkcjonariusze z Kietrza i Głubczyc, z pomocą strażaków, rozpoczęli poszukiwania zaginionego.

W wyniku pracy operacyjnej kryminalni ustalili osobę, która jako ostatnia kontaktowała się telefonicznie z zaginionym. Pojechali pod adres, gdzie miał zamieszkiwać 27-letni mężczyzna. Podczas rozmowy policjanci zauważyli, że zachowuje się on bardzo nerwowo. To wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy. W jednym z pomieszczeń znaleźli ciało zaginionego 39-latka. 27-latek został natychmiast zatrzymany i przewieziony do jednostki policji.

Na miejscu trwały czynności pod nadzorem prokuratury rejonowej. Zebrane materiały pozwoliły przedstawić podejrzanemu zarzut zabójstwa. 27-latek na wniosek prokur

Źródło KPP w Głubczyce

2383
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.

Wiadomości

Namysłowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy z przypadkowego samochodu.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września około godziny 13:45 do dyżurnego z KWP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu z hulajnogą na ,której poruszał