Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek wozu strażackiego w Nysie. Dwie osoby zostały ranne.(Zdjęcia)

Dziś chwilę przed godziną 16 Nyscy strażacy zostali zadysponowani do pożaru w

Nysa wypadek samochodu strażackiego, wypadek drabiny, wypadek w nysie, wypadek w Nysie strażaków, ranni strażacy, auto straży w rowie, drabina strażaca w rowie, straż pożarna w Nysie wypadek, auto straży wypadek, strażacy mieli wypadek, Nysa straż pożarna, straż w nysie, wypadek w nycie PSP, Wypadek wozu strażackiego w Nysie. Dwie osoby zostały ranne.(Zdjęcia)

Dziś chwilę przed godziną 16:00 nyscy strażacy zostali zadysponowani do pożaru w miejscowości Dziewiętlice. Do zdarzenia wysłano trzy zastępy straży pożarnej z JRG Nysa, w tym samochód z drabiną. To właśnie on podczas jazdy alarmowej zderzył się z busem na ul. Otmuchowskiej w Nysie. Dwie osoby zostały ranne. Zabrane zostały do szpitala. Policja ustala, jak doszło do wypadku.

3794
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada po godzinie 22:00 do służby ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku DK 46 w pobliżu miejscowości Ścibórz.

Z ostatniej chwili

W czwartek 24 listopada o godzinie 16:40 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DW401 koło Starego Grodkowa.

Wiadomości

Już niebawem szeregi opolskiej Policji zasili nowy, czworonożny funkcjonariusz. Jego zakup wesprze Marszałek Województwa Opolskiego

Z ostatniej chwili

PSG Stal Nysa w pięciu setach uległa drużynie GKS-u Katowice w meczu 11. kolejki PlusLigi (21:25, 24:26, 25:17, 25:22, 12:15). MVP spotkania