Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek wozu strażackiego w Nysie. Dwie osoby zostały ranne.(Zdjęcia)

Dziś chwilę przed godziną 16 Nyscy strażacy zostali zadysponowani do pożaru w

Nysa wypadek samochodu strażackiego, wypadek drabiny, wypadek w nysie, wypadek w Nysie strażaków, ranni strażacy, auto straży w rowie, drabina strażaca w rowie, straż pożarna w Nysie wypadek, auto straży wypadek, strażacy mieli wypadek, Nysa straż pożarna, straż w nysie, wypadek w nycie PSP, Wypadek wozu strażackiego w Nysie. Dwie osoby zostały ranne.(Zdjęcia)

Dziś chwilę przed godziną 16:00 nyscy strażacy zostali zadysponowani do pożaru w miejscowości Dziewiętlice. Do zdarzenia wysłano trzy zastępy straży pożarnej z JRG Nysa, w tym samochód z drabiną. To właśnie on podczas jazdy alarmowej zderzył się z busem na ul. Otmuchowskiej w Nysie. Dwie osoby zostały ranne. Zabrane zostały do szpitala. Policja ustala, jak doszło do wypadku.

3307
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 27 czerwca o godzinie 13:32 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o włączeniu się czujki tlenku węgla w budynku wielorodzinnym

Wiadomości

Nyscy kryminalni zatrzymali 3 młode kobiety podejrzane o rozbój na 23-letniej mieszkance powiatu nyskiego.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 20 czerwca o godzinie 20:45 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na trasie Opole-Nysa na DK46 w miejscowości

Z ostatniej chwili

Kilka zastępów straży pożarnej, w tym łodzie ratunkowe, nurkowie oraz sonar, a także policjanci interweniowali przy akwenie Dębowa.