Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek w szkole w Kluczborku.15-latek spadł ze schodów. Na miejscu lądował LPR.

We wtorek 28 lutego o godzinie 9:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie za

Wypadek w szkole w Kluczborku.15-latek spadł ze schodów. Na miejscu lądował LPR.

We wtorek 28 lutego o godzinie 9:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie za pośrednictwem nr alarmowego 112 o wypadku w Zespole Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kluczborku.

Ze schodów spadł 15-latek i z urazami twarzoczaszki został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Opolu. – Do zdarzenia doszło podczas przerwy między lekcjami – mówi aspirant sztabowy Dawid Gierczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku. – Na skutek nieodpowiedzialnej zabawy 15-letni uczeń został uderzony przez swojego rówieśnika w okolice korpusu, a następnie po kilku chwilach schodząc po schodach zemdlał, uderzając głową w stopień schodów.

Na miejscy były zastępy straży z JRG Kluczbork , policja , pogotowie i LPR.

Trwa ustalenie przyczyn wypadku.

Foto Ilustracyjne

1695
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Dłuższe i cieplejsze dni sprawiły, że na drogach jest więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów.

Wiadomości

Opolscy policjanci nie ustają w edukowaniu mieszkańców w kwiecie wieku. Na terenie powiatu opolskiego, na szczęście odnotowujemy więcej

Z ostatniej chwili

W piątek 24.03.2023 r. odbyła się uroczystość powitania średniego specjalnego samochodu pożarniczego dla Jednostki Ochotniczej Straży

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.