Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek śmiertelny w rejonie Ligoty Prószkowskiej koło Opola. Po uderzeniu w drzewo auto się rozpadło.(Zdjęcia&Wideo)

Na DW 414 Opole – Prudnik zginął kierowca. O godzinie 05:50 do straży pożarnej

Na DW 414 Opole – Prudnik zginął kierowca. O godzinie 05:50 do straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie nr alarmowego 112 o tym, że w rejonie Droździc (Dzików) – Ligoty Prószkowskiej zauważono w rowie zniszczony samochód osobowy. Po przyjeździe na miejsce pierwszych jednostek straży pożarnej okazało się, że kierowca nie żyje a pojazd jest rozpadł na parę kawałków.
W związku z tym trasa Prudnik – Opole po godzinie 06:00 była zablokowana, natomiast po 07.00 wprowadzono ruch naprzemienny.

Przed godziną 09.00 na trasie Prudnik Opole nadal były utrudnienia ponieważ samochody mogły korzystać tylko z jednego pasa. Okoliczności wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratury.

12255
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski powierzył obowiązki nowym komendantom i zastępcom w jednostkach Policji

Wiadomości

Wczoraj (1. lutego), około godz. 18:35 do służb wpłynęło zgłoszenie o wyczuwalnej woni gazu w jednym z budynków przy ul. Cegielnianej

Wiadomości

Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego jest jednym z priorytetów pracy funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Z ostatniej chwili

W środę 1 lutego o godzinie 13:56 do służb ratunkowych wypłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Chrząstowice.