Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek śmiertelny na przejeździe kolejowy w Większycach.(Zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek, 1 marca około godziny

wypadek na przejeździe, wypadek na torach, zderzenie na torach, wypadek śmiertelny, wypadek śmiertelny w Większycach, Wypadek powiat Kędzierzyński, Wypadek śmiertelny na torach, Wypadek śmiertelny na przejeździe kolejowy w Większycach.(Zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek, 1 marca około godziny 6.30 na na dk 45 przy przejeździe kolejowym w Większycach. Droga oraz szlak kolejowy w miejscu wypadku zostały zablokowane. W zdarzeniu poszkodowane zostały 3 osoby – w tym jest jedna ofiara śmiertelna.

Jak udało się ustalić, portalowi zderzyły się dwa pojazdy osobowe – ford oraz skoda. Siła uderzenia była tak duża, że jeden z pojazdów odbił się i uderzył jeszcze w citroena. Na miejsce zadysponowano policję, straż pożarną oraz pogotowie. Samochodami podróżowało łącznie 5 osób. Dwie z nich wymagały hospitalizacji. Niestety pomimo resuscytacji nie udało się uratować pasażerki forda. DK 45 będzie zamknięta przez kilka najbliższych godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy. Źródło www.lokalna24.pl

11777
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 6 grudnia w godzinach wieczornych doszło do pożaru w Namysłowie na ul. Wojska Polskiego.

Z ostatniej chwili

We wtorek 6 grudnia około godziny 16:45 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK 39, w miejscowości Igłowice.

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (6.12), na jednej z osiedlowych dróg w Brzegu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Wiadomości

Wylegitymowanych łącznie 370 osób, skontrolowanych 245 pojazdów świadczących usługi przewozu osób z wykorzystaniem m.in. aplikacji