Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek śmiertelny na przejeździe kolejowy w Większycach.(Zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek, 1 marca około godziny

wypadek na przejeździe, wypadek na torach, zderzenie na torach, wypadek śmiertelny, wypadek śmiertelny w Większycach, Wypadek powiat Kędzierzyński, Wypadek śmiertelny na torach, Wypadek śmiertelny na przejeździe kolejowy w Większycach.(Zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek, 1 marca około godziny 6.30 na na dk 45 przy przejeździe kolejowym w Większycach. Droga oraz szlak kolejowy w miejscu wypadku zostały zablokowane. W zdarzeniu poszkodowane zostały 3 osoby – w tym jest jedna ofiara śmiertelna.

Jak udało się ustalić, portalowi zderzyły się dwa pojazdy osobowe – ford oraz skoda. Siła uderzenia była tak duża, że jeden z pojazdów odbił się i uderzył jeszcze w citroena. Na miejsce zadysponowano policję, straż pożarną oraz pogotowie. Samochodami podróżowało łącznie 5 osób. Dwie z nich wymagały hospitalizacji. Niestety pomimo resuscytacji nie udało się uratować pasażerki forda. DK 45 będzie zamknięta przez kilka najbliższych godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy. Źródło www.lokalna24.pl

12002
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 12:13 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze budynku w Prószkowie na rynku.

Wiadomości

Sześć zastępów straży pożarnej zadysponowano dzisiaj (29.03) do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym w Goli Grodkowskiej.

Z ostatniej chwili

Policjanci z Krapkowic zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa mężczyznę i kobietę, podejrzanych o kradzieże w jednej