Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek śmiertelny na DK94 pomiędzy miejscowościami Strzelce Opolskie i Sucha.(Nowe informacje)

W środę 23 sierpnia około godziny 13:30 na DK 94 pomiędzy miejscowościami Strzelce Opolskie i Sucha doszło do zdarzenia drogowego z udziałem

Wypadek śmiertelny na DK94 pomiędzy miejscowościami Strzelce Opolskie i Sucha.(Nowe informacje)

W środę 23 sierpnia około godziny 13:30 na DK 94 pomiędzy miejscowościami Strzelce Opolskie i Sucha doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 3 pojazdów: osobowego, busa oraz ciężarowego.

Na miejscu zginął kierujący osobowym Suzuki. Pasażerka Suzuki oraz kierujący pojazdem ciężarowym zostali ranni, przetransportowani do szpitala.

Na miejscu wciąż pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, a także biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy jadący w kierunku Strzelec Opolskich hamował, w jego tył uderzył bus, spychając Suzuki na przeciwległy pas drogi.

Tam doszło do zderzenia z jadącym samochodem ciężarowym.

Droga DK94 na tym odcinku może być całkowicie zablokowana jeszcze przez około 2 godziny.

Źródło KPP w Strzelcach Opolskich

14131
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 5 grudnia o godzinie 04:55 służy, ratunkowe zostały powiadomione od operatora nr alarmowego 112 o wypadku na autostradzie A4

Wiadomości

Strażacy interweniują w Większycach, gdzie w poniedziałek 4 grudnia około godziny 20.00 doszło do pożaru w jednym z domów przy ulicy Łąkowej.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 4 grudnia o godzinie 18:02 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze wiaty w Krzanowicach na ulicy Wakacyjnej.

Wiadomości

Dzielnicowa z Namysłowa wracała ze swoją rodziną do domu. Było już ciemno, a trasa była zaśnieżona.