Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek śmiertelny na DK38 na wysokości Bytkowa. Pasażerowie z auta, obywatele Ukrainy nie chcieli poddać się badaniu na obecność alkoholu.(Zdjęcia)

Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku drogi – na wysokości Bytkowa.

Wypadek śmiertelny na DK38. Pasażerowie z auta, obywatele Ukrainy nie chcieli poddać się badaniu na obecność alkoholu.(Zdjęcia)

Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku drogi – na wysokości Bytkowa.

Osobowa skoda, którą podróżowało trzech mężczyzn narodowości Ukraińskiej z niewyjaśnionych przyczyn wypadła z drogi i z dużą siłą uderzyła w drzewo.

W wyniku zderzenia kierowca zginął na miejscu. Ranni lecz przytomni pasażerowie trafili pod opiekę zespołów ratownictwa medycznego – nie chcieli poddać się badaniu na obecność alkoholu.

Zostali przetransportowani do szpitala. Na czas prowadzonych działań, do godzin porannych DK 38 pomiędzy zjazdem na Łężce a zjazdem na Bytków była całkowicie zablokowana.

Policjanci pracujący na miejscu pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Źródło i foto www.lokalna24.pl i Pomoc Drogowa “Ruzik”

4916
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 24 lipca parę minut po godzinie 17:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym na

Z ostatniej chwili

Na placu Wolności odbywa się piknik, który został zorganizowany przez Komenda Miejskiej Policji w Opolu z okazji 105 rocznicy istnienia

Z ostatniej chwili

Z okazji Waszego Święta, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, oraz wyrazy uznania za Waszą codzienną, pełną poświęceń służbę.

Z ostatniej chwili

Kolejne nieszczęśliwe zdarzenie, w którym doszczętnie strawiony przez pożar został dobytek mieszkańców jednej z rodzin w miejscowości