Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek śmiertelny na DK11 w miejscowości Gołkowice w powiecie kluczborskim.(Zdjęcia)

W sobotę 18 lutego 2023 roku na DK 11 w miejscowości Gołkowice doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego i samochodu ciężarowego z naczepą typu laweta.

W wyniku zdarzenia pojazdy znalazły się poza pasem drogi.

Kierujący ciężarówką nie doznał obrażeń, natomiast kierowca osobówki był nieprzytomny i znajdował się w rozbitym pojeździe.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydostaniu poszkodowanego z samochodu osobowego przy pomocy sprzętu hydraulicznego oraz prowadzeniu reanimacji we współpracy z załogą ZRM.

Po długotrwałej walce o życie kierowcy osobówki lekarz stwierdził zgon.

Na czas prowadzonych działań droga była nieprzejezdna.

Policjanci pracujący na miejscu wyjaśniają okoliczności wypadku.

Źródło i foto PSP w Kluczborku

8530
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.