Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek na skrzyżowaniu w Chrząstowicach. Przesyłki dziś nie trafią do oczekujących ?(Zdjęcia&Wideo)

O godzinie 12.42 służby ratunkowe dostały zgłoszenie w wypadku na DK46 Opole-Ozimek w miejscowości Chrząstowice

O godzinie 12:42 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK 46 Opole-Ozimek w miejscowości Chrząstowice. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży z JRG Opole, OSP Chrząstowice, policję i pogotowie ratunkowe. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że zderzyły się dwa pojazdy, skoda z dostawczym mercedesem firmy kurierskiej. Uderzenie było na tyle silne, że bus zakończył swoją jazdę na boku. Obecnie jeden pas ruchu jest zablokowany. W wyniku kolizji jedna osoba została ranna, została ona przebadana i pozostawiona na miejscu wypadku. Policjanci pracujący na miejscu ustalają dokładny przebieg wypadku.

Aktualizacja

56-letni kierowca skody wjechał na skrzyżowanie, choć miał czerwone światło. Doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym mercedesem, prowadzonym przez 37-letniego mężczyznę – relacjonuje dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Wskutek uderzenia mercedes wywrócił się na bok.
Na szczęście okazało się, że po przebadaniu ani jego kierowca, ani 56-latek ze skody nie doznali poważniejszych obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi.

7098
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 24 listopada po godzinie 12:00 służby ratunkowe dostały wezwanie z nr alarmowego 112 o pożarze w Szkole Podstawowej nr 4 na

Z ostatniej chwili

W środę 16 listopada o godzinie 14:05 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego straży pożarnej o pożarze w miejscowości Złotniki koło Opola.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 14 listopada po godzinie 14:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu na ul. Wolności w Czarnowąsach.

Z ostatniej chwili

W niedzielę 13 listopada po godzinie 16:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku samochodowym na trasie