Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek na skrzyżowaniu w Chrząstowicach. Przesyłki dziś nie trafią do oczekujących ?(Zdjęcia&Wideo)

O godzinie 12.42 służby ratunkowe dostały zgłoszenie w wypadku na DK46 Opole-Ozimek w miejscowości Chrząstowice

O godzinie 12:42 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK 46 Opole-Ozimek w miejscowości Chrząstowice. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży z JRG Opole, OSP Chrząstowice, policję i pogotowie ratunkowe. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że zderzyły się dwa pojazdy, skoda z dostawczym mercedesem firmy kurierskiej. Uderzenie było na tyle silne, że bus zakończył swoją jazdę na boku. Obecnie jeden pas ruchu jest zablokowany. W wyniku kolizji jedna osoba została ranna, została ona przebadana i pozostawiona na miejscu wypadku. Policjanci pracujący na miejscu ustalają dokładny przebieg wypadku.

Aktualizacja

56-letni kierowca skody wjechał na skrzyżowanie, choć miał czerwone światło. Doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym mercedesem, prowadzonym przez 37-letniego mężczyznę – relacjonuje dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Wskutek uderzenia mercedes wywrócił się na bok.
Na szczęście okazało się, że po przebadaniu ani jego kierowca, ani 56-latek ze skody nie doznali poważniejszych obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi.

7360
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.

Z ostatniej chwili

W czwartek 23 marca 2023 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich miała miejsce uroczysta zbiórka, podczas

Z ostatniej chwili

W czwartek 23 marca o godzinie 4:30 do straży pożarowej wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze na ulicy Szerokiej w miejscowości