Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek na obwodnicy Opola. Zderzenie busa z dostawczakiem.(Zdjęcia)

Na obwodnicy północnej Opola znów doszło do kolizji. W rejonie mostu nad Odrą zderzył się

Wypadek na obwodnicy Opola. Zderzenie busa z dostwaczakiem.

Na obwodnicy północnej Opola znów doszło do kolizji. W rejonie mostu nad Odrą zderzył się samochód osobowy z dostawczym. Taka organizacja spowodowała kilometrowy zator na pasie w kierunku Strzelec Opolskich. W drugą stronę powstały spowolnienia.

Prawdopodobnie przyczyną kolizji były śliska nawierzchnia i nie dostosowanie prędkości do warunków. Pojazdy uderzyły w siebie bokiem, blokując połowę trasy dlatego ruch odbywa się jednym pasem. Na miejscu jest policja i pomoc drogowa. Na szczęści nikomu nic się nie stało.

Pomoc drogowa 736 880 477

Pomoc drogowa 661 333 777

3197
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 lipca wpłynęło do SK KP PSP w Krapkowicach o godzinie 20:00 o zdarzenia na autostradzie A4 na 244 km w kierunku...

Wiadomości

W Niedzielę 3 lipca o 17:21 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 lipca przed godziną 19:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa.