Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek na obwodnicy Opola .Jedna osoba została ranna

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku do jakiego doszło na skrzyżowaniu dróg krajowych 45 i 45 oraz ulicy Oleskiej

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku do jakiego doszło na skrzyżowaniu dróg krajowych 45 i 45 oraz ulicy Oleskiej w ciągu obwodnicy północnej Opola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący VW Polo obywatel Czech nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył osobowego Renault. W związku ze zdarzeniem w okolicy utworzyły się duże korki. Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci. Miejsce wypadku zabezpieczały również dwa zastępy PSP.

2423
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada o godzinie 13:52 służby ratunkowe dostały wezwanie z nr alarmowego 112 o wypadku na trasie Opole-Kluczbork na dk45 w miejscowości...

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada o godzinie 4:00 służby ratunkowe dostały powiadomione o wypadku drogowym w miejscowości Złotniki na ul. Opolskiej.

Z ostatniej chwili

W piątek 25 listopada po godzinie 17:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na opolskim odcinku autostrady A4 na 211 km kierunek Katowice.

Kultura

Gdy pogoda na zewnątrz nie zachęca do długich spacerów to znak, że nadszedł czas na relaks w towarzystwie dobrego filmu i niepowtarzalnej