Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek na obwodnicy Brzegu. Nie żyje 4-letnie dziecko(Aktualizacja)

Dzisiaj (16.03), kilkanaście minut po godzinie 16 na drodze krajowej 94 (obwodnica Brzegu)

Dzisiaj (16.03), kilkanaście minut po godzinie 16 na drodze krajowej 94 (obwodnica Brzegu) doszło do zderzenia trzech pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że obrażenia odniosło kilka osób, w tym dzieci.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano m.in. zastępy straży pożarnej z Brzegu oraz Łukowic Brzeskich, policję, zespoły ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

„Do zderzenia doszło w rejonie skrzyżowania DK94 z DK39. W wypadku udział brały 3 pojazdy. Kilka osób odniosło poważne obrażenia, w tym dwoje dzieci. Trwa akcja ratownicza” – mówi nam mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej.
Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić, kierowca jednego z pojazdów biorących udział w wypadku odjechał z miejsca zdarzenia.

AKTUALIZACJA

„Zgłoszenie o wypadku wpłynęło o godz. 16:17. Pięć osób zostało poszkodowanych, w tym dwoje dzieci. Policjanci ustalają okoliczności w jakich doszło do zderzenia forda z volkswagenem. Nie wykluczamy udziału trzeciego pojazdu, ale na tą chwilę nie mogę potwierdzić takich informacji” – mówi mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.

Policja zorganizowała objazd. Jadąc od strony Opola należy zjechać na rondzie w kierunku Skarbimierza, dalej ul. Brzeską w Skarbimierzu, aż do wyjazdu na DK 39 (na wysokości Małujowic). Analogicznie można ominąć miejsce wypadku jadąc od strony DK 39 w kierunku Opola.

AKTUALIZACJA
– „Niestety, pomimo długiej reanimacji nie udało się uratować 4-letniego dziecka. Na miejscu prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora” – mówi nam mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.

Źródło www.brzeg24.pl zdjęcia KP PSP w Brzegu i www.brzeg24.pl

11330
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na terenie powiatu strzeleckiego odbyły się ćwiczenia dowódczo-sztabowe "Trakcja-23".

Z ostatniej chwili

W środę 31 maja po godzinie 16:00 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze w miejscowości Niwnica.

Z ostatniej chwili

W środę 31 maja o godzinie 10:39 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku z nr alarmowego 112 na trasie Opole -Kluczbork na DK45

Z ostatniej chwili

W niedzielny wieczór 28 maja o godzinie 20:52 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na torowisku przy ul. Wschodniej w Opolu.