Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek na obwodnicy Brzegu. Nie żyje 4-letnie dziecko(Aktualizacja)

Dzisiaj (16.03), kilkanaście minut po godzinie 16 na drodze krajowej 94 (obwodnica Brzegu)

Dzisiaj (16.03), kilkanaście minut po godzinie 16 na drodze krajowej 94 (obwodnica Brzegu) doszło do zderzenia trzech pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że obrażenia odniosło kilka osób, w tym dzieci.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano m.in. zastępy straży pożarnej z Brzegu oraz Łukowic Brzeskich, policję, zespoły ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

„Do zderzenia doszło w rejonie skrzyżowania DK94 z DK39. W wypadku udział brały 3 pojazdy. Kilka osób odniosło poważne obrażenia, w tym dwoje dzieci. Trwa akcja ratownicza” – mówi nam mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej.
Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić, kierowca jednego z pojazdów biorących udział w wypadku odjechał z miejsca zdarzenia.

AKTUALIZACJA

„Zgłoszenie o wypadku wpłynęło o godz. 16:17. Pięć osób zostało poszkodowanych, w tym dwoje dzieci. Policjanci ustalają okoliczności w jakich doszło do zderzenia forda z volkswagenem. Nie wykluczamy udziału trzeciego pojazdu, ale na tą chwilę nie mogę potwierdzić takich informacji” – mówi mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.

Policja zorganizowała objazd. Jadąc od strony Opola należy zjechać na rondzie w kierunku Skarbimierza, dalej ul. Brzeską w Skarbimierzu, aż do wyjazdu na DK 39 (na wysokości Małujowic). Analogicznie można ominąć miejsce wypadku jadąc od strony DK 39 w kierunku Opola.

AKTUALIZACJA
– „Niestety, pomimo długiej reanimacji nie udało się uratować 4-letniego dziecka. Na miejscu prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora” – mówi nam mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.

Źródło www.brzeg24.pl zdjęcia KP PSP w Brzegu i www.brzeg24.pl

10690
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Droga wojewódzka nr 458 pomiędzy Jankowicami Wielkimi a Czeską Wsią pozostaje zablokowana.

Z ostatniej chwili

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj (30.06) około godz. 14:20. Kierujący samochodem osobowym wjechał na przejazd kolejowy wprost pod

Z ostatniej chwili

Konieczność zachowania bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego nie wzięła się znikąd.

Z ostatniej chwili

Na terenie zakładu mleczarskiego, podczas transportu, z wózka widłowego spadł pojemnik z 50-procentowym roztworem kwasu azotowego.