Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek na autostradzie A4 na 271km kierunek Wrocław. Zderzenie 3 pojazdów ciężarowych. Na miejsce leci LPR.(Zdjęcia)

O godzinie 13.00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na opolskim odcinku autostrady A4 na 271km kierunek Wrocław.

zderzenie 3 pojazdów ciężarowych, zderzenie 3 tirów, zderzenie samochodów ciężarowych, kierowca ciężarówki zakleszczony, akcja wydobycia kierowcy, autostrada wypadek, na autostradzie, ratowanie kierowcy, strażacy uwalniali,

Do wypadku doszło w poniedziałek (16 listopada) na 271. kilometrze autostrady A4 w rejonie Punktu Poboru Opłat Olszowa. Jedna nitka jest zablokowana.- Na autostradowej jezdni w kierunku Wrocławia zderzyły się 3 ciężarówki – informuje sierżant Maria Popanda, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich. – Jeden z kierowców na skutek uszkodzenia kabiny, został uwięziony w pojeździe.
Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego.Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wypadek zabezpiecza także policja i straż pożarna.
Z powodu wypadku nitka autostrady w kierunku Wrocławia została całkowicie zablokowana. Ruch odbywa się objazdem przez Strzelce Opolskie, co spowodowało powstanie w mieście gigantycznych korków. Źródło Nto.pl Foto straż pożarna i pomoc drogowa

4053
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Jedna osoba odniosła obrażenia ciała po wypadku, do którego doszło dzisiaj (18.03) na drodze wojewódzkiej nr 401 w Nowej Wsi Małej.

Z ostatniej chwili

W środę 14 marca o godzinie 16:30 z nr alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na DK 46 pomiędzy Sidziną a Pakosławicami.

Z ostatniej chwili

Jedna osoba odniosła obrażenia ciała w wypadku, do którego doszło dzisiaj (14.03) na 192. kilometrze autostrady A4 w kierunku na Wrocław.

Z ostatniej chwili

Zespół ratownictwa medycznego, strażacy z Grodkowa oraz zespół lotniczego pogotowia ratunkowego, zostali w poniedziałek 13.03 marca