Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek na autostradzie A4. Kierujący busem wjechał w tira ,7 osób poszkodowanych. Na miejscu lądował LPR.(Wideo)

W sobotę14 stycznia o 16:46 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na opolskim odcinku autostrady A4 na 240 km kierunek Katowice,

W sobotę14 stycznia o 16:46 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na opolskim odcinku autostrady A4 na 240 km kierunek Katowice, pomiędzy węzłem Opole Zachód ,a Opole Południe .

Doszło tam do zderzenia busa z samochodem ciężarowym. Busem podróżowało łącznie 7 osób i wszystkie zostały zabrane do szpitala.

Są to osoby narodowości ukraińskiej. Na miejscu lądował LPR Ratwonik23. W trakcie działań służb ratunkowych autostrada w kierunku Katowic była nieprzejezdna.

Na miejscu są 3 zastępy straży pożarnej z JRG Niemodlin ,OSP Prószków , policja, Zespół Ratownictwa Medycznego i LPR.

Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

3493
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.