Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek na autostradzie A4.Ford wbił się w tył naczepy ciężarówki.

Do wypadku doszło w poniedziałek na opolskim odcinku autostrady A4, na nitce w kierunku Wrocławia. Jedna osoba została ranna

Do wypadku doszło w poniedziałek na opolskim odcinku autostrady A4, na nitce w kierunku Wrocławia. Jedna osoba została ranna. Wypadek zdarzył się po godzinie 8.00 rano. Słowacki kierowca forda uderzył w tył naczepy ciężarówki. Miejsce wypadku zabezpieczało pogotowie ratunkowe, policja, straż pożarna i patrol autostrady. Kierowca osobówki doznał niegroźnych urazów głowy i barku. Został przewieziony do szpitala na badania. Autostradowa nitka w kierunku Wrocławia była rano zablokowana. Obecnie ruch odbywa się normalnie. Źródło Nto.pl

2267
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.

Z ostatniej chwili

W piątek 25 listopada po godzinie 17:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na opolskim odcinku autostrady A4 na 211 km kierunek Katowice.

Z ostatniej chwili

Dwa pasy w kierunku Wrocławia i jeden w kierunku Katowic na autostradzie A4 pozostają zamknięte.

Z ostatniej chwili

W sobotę 19 listopada o godzinie 9:02 służy ratunkowe dostały wezwanie o wypadku na autostradzie A4, na 226 kilometrze, kierunek Katowice.