Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wypadek karetki, która jechała na sygnale z pacjentem do szpitala.(Zdjęcia&Wideo)

Tuż przed godziną 14:00 policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem

Tuż przed godziną 14:00 policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem karetki pogotowia. Na miejscu okazało się, że kierowca karetki jadąc na sygnale nie zachował należytej ostrożności i wjeżdżając na skrzyżowanie ul. Oleskiej z ul. Powstańców Warszawskich spowodował kolizję z oplem corsą. Na miejsce kolizji zadysponowano drugą karetkę, która przejęła pacjenta który był wieziony karetką biorąca udział w zdarzeniu drogowym. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczają monitoring w celu poznania dokładnego przebiegu kolizji. Informacji udzieliła rzecznik prasowy KMP Opole mł. asp. Agnieszka Nierychła.

Pomoc Drogowa SEBA Tel 736 880 477

13104
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 21 czerwca o godzinie 17:15, służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w miejscowości Jełowa, na ulicy Wolności.

Wiadomości

W piątek 21 czerwca parę minut po godzinie 15:00, w Strzelcach Opolskich doszło do karambolu z udziałem 5 samochodów osobowych i ciężarówki

Z ostatniej chwili

W piątek 21 czerwca o godzinie 14:20, doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Zimna Wódka, na ulicy Europejskiej.

Z ostatniej chwili

W sobotę 22 czerwca 2024 roku o godzinie 04:52 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego z ciężarowym.