Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kultura

Wszystkie światła na scenę Helios!

Już w najbliższy piątek kina wypełnią się muzyką, błyskiem fleszy i cekinów…

Już w najbliższy piątek kina wypełnią się muzyką, błyskiem fleszy i cekinów…Właśnie tego dnia na ekrany powróci jedyny w swoim rodzaju król – Elvis Presley! Dla widzów, którzy będą mieli ochotę poszybować w przestworzach, czeka wolne miejsce wkokpicie myśliwca ze szkoły Top Gun, a tym którym marzy się lot w kosmos -Buzz Astral zarezerwował miejscena pokładzie swego promu. Tylko widzowie o stalowych nerwach będą w stanie odebrać tytułowy CZARNY telefon lub rzucić się w ucieczkę przed dinozaurami. Gorący repertuarowy czas sprawi, że tydzień minie niczym seans z dobrym filmem… 

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego lata–„Elvis”– w piątek zabłyśnie na ekranach kin Helios! BuzzLuhrmann twórca, nominowany do Oscara® wizjoner, zaprasza na swoje kolejne dzieło zrealizowane z niebywałym rozmachem. Historia Elvisa Presleya i ponad 20-letniej relacjiz jego managerem, która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza.Kluczowym elementem filmu jest także jedna z najważniejszychosób w życiu Elvisa, jego wielka miłość – Priscilla Presley.W tle wielka historia – ewoluujący krajobraz kulturowy i koniec amerykańskiej niewinności.Film zagości na ekranach kin także na wyjątkowych pokazach29 czerwca!Wówczas będzie miała miejsce kolejna odsłonacyklu Kino Kobiet, gdzie na panie czeka moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy w kobiecym gronie.

W najbliższy weekend Helios szykuje niespodziankę także dla fanów żółtego koloru! Najnowsząodsłonę największej animowanej serii w historii – film „Minionki: Wejście Gru”– będzie można podziwiać na pokazach przedpremierowych! Widzowie poznają historię o tym, jak Gru złoczyńca #1 na świecie poznał Minionki, a potem stworzył najbardziej nikczemną ekipę…

Fanów literatury Stephena Kinga, z pewnością ucieszy fakt ekranizacji powieści, jego syna – Joe Hilla. „Czarny telefon” tomrocznaopowieśćprzedstawiająca losy Finneya Shawa skrytego 13-latka  uprowadzonego iuwięzionego wdźwiękoszczelnej piwnicy przez sadystycznego zabójcę.Jedynym ratunkiem dla chłopca okazuje się odłączony od kabla telefon powieszony na ścianie piwnicy, który… zaczyna dzwonić. Chłopiec ​​słyszy w nim głosy poprzednich ofiar mordercy, które mogą go uratować!

Dinozaury wciąż szaleją w kinach, a najnowsza odsłona tej mega popularnej serii przyciąga widzów w każdym wieku. Twórcy „Jurassic World Dominion”zabierają tym razem widzów na2,5-godzinną wyprawędo świata, w którym dinozaury żyją na wolności, dosłownie na wyciągnięcie dłoni. To niesamowite połączenie efektów specjalnych i zwrotów akcji przyprawi kinomanów o istny zawrót głowy!

Wyścig o miano najlepszego filmu latawciąż trwa i „Top Gun: Maverick” wciąż jest na szczycie!To najlepiej zarabiająca premiera tego roku, która na ten moment odleciała wprzestworza zarówno dinozaurom, jak i kosmicznemu bohaterowi Pixara. Kapitan Pete „Maverick” Mitchellwraca do elitarnej szkoły pilotówTop Gun,gdzie musi zmierzyć się ze swoimi demonami, a jednocześnie przygotować swoich podopiecznych do misji na granicy ludzkiej wytrzymałości…

Pierwsi widzowie zrealizowali już swoje bilety na międzygalaktyczną podróż promem kosmicznym w towarzystwie „Buzz’aAstrala” i jego ekipy! Czas na kolejnych śmiałków gotowych poznać historię młodego pilota testowego Buzz’aoraz bohaterskich podbojów w jego wykonaniu. Na widzów czeka naszpikowana przygodami produkcja science-fiction opowiadająca o początkach postaci, która była pierwowzorem słynnej zabawki. Czas zająć miejsca i ruszyć na podbój kosmosu!

26 czerwcaFilmowe Poranki przywitają najmłodszych widzów popularną serią „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, w której dwoje licealistów, Marinette i Adrien, zostaje wybranych na superbohaterów Paryża: Biedronkę i Czarnego Kota. Każde z nich ma Miraculum, które daje im nadludzką moc… Naturalnie wszystkieniedzielne projekcje w ramach cyklu Helios dla Dzieci poprzedzą konkursy i zabawy w salach.

Helios nie zapomina o najmłodszych widzach z Ukrainy, na których czeka natomiast słynna brygada „Psiego Patrolu”.Popularny serial animowany opowiada o przygodach drużyny szczeniąt-bohaterów, której członkowie pracują w grupie ratunkowej i zawsze są gotowi przyjść z pomocą potrzebującym. Tradycyjnie bilety na pokazy dla ukraińskich dzieci w Heliosie są dostępne bezpłatnie.

W najbliższy poniedziałek, 27 czerwca, Kino Konesera zaprezentuje film „Yang”.Jake prowadzi sklep i razem z żoną Kyrą i córką Miką wiodą spokojne życie. Na co dzień towarzyszy im android Yang, który opiekuje się dziewczynką niczym starszy brat. Gdy przyjaciel córki nieoczekiwanie ulega awarii, Jake szuka sposobu, by przywrócić go do życia. Próbując naprawić Yanga, odkrywa coś, co zaskakuje całą rodzinę…

30 czerwca odbędzie siękolejne spotkanie z polskim kinem w ramach cyklu Kultura Dostępna, a w nim- komedia wszechczasów „Koniec Świata czyli KOGEL MOGEL 4”.Przed widzami powrót dobrze znanychbohaterów iplejada nowych, barwnych postaci. Szykuje się istny koniec świata i rodzinny galimatias!

Po szczegółowe informacje dotyczące repertuaru warto zajrzeć na stronęwww.helios.pl oraz do nowej, mobilnej aplikacji Heliosa. Wcześniejszy zakup biletu to nie tylko gwarancja zajęcia ulubionego miejsca w kinowej sali, ale także korzystniejsza cena.

395
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Kultura

Nadchodzący repertuar i moc nowości na ekranach kin Helios gwarantują widzom mega rozrywkę i pełne spektrum emocji.

Kultura

Każdy widz ma swoją ulubioną postać z filmu, która jest dla niego wzorem i inspiracją. W najbliższym repertuarze kina Helios można znaleźć

Kultura

Filmowa machina z nowościami nie zatrzymuje się nawet na chwilę wprawiając w zachwyt miliony widzów na całym świecie.

Kultura

Z każdym tygodniem w sieci kin Helios przybywa premier dla widzów w różnym wieku. Tego lata naprawdę nie można narzekać na brak filmów.