Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Wszystkie służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku. Na miejscu zastano auto na dachu i nikogo nie było. Policja szuka kierowcy!

We wtorek (8.02), około godz. 20:30 do służb dotarło zgłoszenie o wypadku na drodze powiatowej nr 1136O.

Wszystkie służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku. Na miejscu zastano auto na dachu i nikogo nie było. Policja szuka kierowcy!

We wtorek (8.02), około godz. 20:30 do służb dotarło zgłoszenie o wypadku na drodze powiatowej nr 1136O.

Z przekazanych informacji wynikało, że pomiędzy Mąkoszycami a Borkiem kierowca osobówki dachował, a w środku znajduje się zakleszczona osoba. Na szczęście okazało się, że w pojeździe nie ma żadnych osób poszkodowanych, jednak kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

„Do akcji zadysponowaliśmy dwa zastępy JRG z Brzegu oraz po jednym OSP z Mąkoszyc i Lubszy. Nasze działania głównie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i przeszukaniu terenu w okolicy rozbitego pojazdu. W aucie nie było osób poszkodowanych” – mówi nam st. kpt. Jacek Nowakowski, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.


Z nieoficjalnych informacji wynika, że policjantom szybko udało się ustalić właściciela uszkodzonego pojazdu, ale w jego mieszkaniu nikogo nie zastano. Trwa ustalanie kierowcy oraz okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia.

Źródło i foto www.brzeg24.pl

3472
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 14 czerwca o godzinie 12:55 służby ratunkowe dostały powiadomienie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym w Namysłowie

Z ostatniej chwili

W piątek 14 czerwca 12:02, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112,o pożarze budynku jednorodzinnego w ...

Z ostatniej chwili

W piątek 14 czerwca po godzinie 10:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na wylocie z Cisowej w kierunku Kuźniczek

Wiadomości

Prudniccy kryminalni zatrzymali 3 mężczyzn podejrzanych o kradzież ciągnika rolniczego o wartości ponad ćwierć miliona złotych.