Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

WIZERUNEK DWÓCH MĘŻCZYZN PODEJRZEWANYCH O POBICIE W STRZELCACH OPOLSKICH.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego strzeleckiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie

WIZERUNEK DWÓCH MĘŻCZYZN PODEJRZEWANYCH O POBICIE W STRZELCACH OPOLSKICH.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego strzeleckiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie pobicia mężczyzny, do którego doszło pod koniec ubiegłego roku na terenie Strzelec Opolskich. Poniżej publikujemy portrety pamięciowe, na których widoczne są wizerunki osób podejrzewanych.
Do pobicia pokrzywdzonego przez grupę mężczyzn doszło na początku listopada ubiegłego roku na ul. Karola Wyszyńskiego w Strzelcach Opolskich, w rejonie bloku nr 8. Policjanci, na podstawie zebranego materiału dowodowego, stworzyli portrety pamięciowe osób podejrzewanych o ten czyn.

Osoby, które rozpoznają przedstawionych mężczyzn lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców tego przestępstwa, proszone są o telefoniczny kontakt z Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich pod nr tel. 47 8632210, dyżurnym jednostki pod nr tel. 47 8632203 lub bezpośrednio z prowadzącym postepowanie pod nr tel. 47 8632240. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.

Źródło KPP Strzelce Opolskie

7719
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 2 października o godzinie 18:28 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 2 października o godzinie 15:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku w Namysłowie

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 2 października o godzinie 14:29 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Czarnowąs.

Wiadomości

Policjanci z Komisariatu Policji w Korfantowie zatrzymali nietrzeźwego kierującego osobowym oplem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.